Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ministerstvo obrany sa pri amerických vrtuľníkoch bráni, pochybili úradníci

14.06.2019 | TASR

Diskusia (9 reakcií) Pravidlá diskusie

14.06.2019 | Roman Kanala

Nedali bakšiš ako pri nákupe stíhačiek. To je všetko.

14.06.2019 | PaloK

O čom zase blúznite? Veľký vedátor slobodného sveta. Užívateľ rozumu a kritického myslenia.

Ak MO ešte nerozhodlo o žiadosti, tak nejakí krasopisci z DenníkaN nemôžu šíriť klamstvo o tom, že MO už žiadosť odmietlo. Že o tej žiadosti asi klame aj Min. Zahraničia a Európskeho Socializmu nie je nič prekvapivé. Ale oni môžu šíriť kadečo.

Porovnajme čas tejto kačice s časom rozhodnutia MO, a uvidí sa, kto tu koho zavádza.

14.06.2019 | Roman Kanala

Pristátie sa malo uskutočniť 18. júna. Veľa času už neostalo. Ak bol povolený prelet, no o medzipristátí fašisti ešte len premýšľajú, rozhodujú sa, nedali odpoveď a čakajú na bakšiš, tak je to ekvivalent odmietnutia. 15. a 16. júna je víkend a potom ostane len jeden pracovný deň. Ak vojaci dostanú povolenie v ten istý deň, už bude nanič, lebo palivo a obložené chlebíčky ich už budú čakať na inom letisku.

Vodiť za nos spojencov nie je dobrá vizitka. Mať opačné postoje v rámci jednej vlády, kde jedno ministerstvo blokuje rozhodnutie a druhé je z toho paf, no nevie nič urobiť, je vysvedčenie o pomeroch ako v Kocúrkove.

14.06.2019 | Don Quijote

A ty o čom blúzniš, čo tam chcú rozhodovať, okamžite mali žiadosť prijať, ide o nášho spojenca. Navyše ide o rutinnú záležitosť, ktorá sa dá vybaviť za minútu.

15.06.2019 | Andrej_sk

Presne! Predsa musia mat procesy na podobne oficialne ziadost podla jednotlivych krajin. Ak by zrazu ziadal vrtulnik zo zimbabwe, tak rozumiem, ze musia rokovat a aj to ma byt presne dane, ze kto a dokedy ma rozhodnut.

14.06.2019 | Roman Kanala

Zničujúce svedectvo od Lajčáka usvedčuje SNS
13. júna 2019 19:00
https://dennikn.sk/...

14.06.2019 | zajo-

Copytán Degenerátor - novodobý Biľag mal dostať už niekoľko doživotí za vlastizrady...

14.06.2019 | IvanPe

Tento stredovek musi skoncit, bud vlastnym kanibalizmom alebo kludnym odchodom do historie, co bude rychlejsie.

14.06.2019 | PaloK

Tak sa nám to vyjasnilo, že? Prelety a medzipristátie majú aj nejaký diplomatický charakter, podľa potreby, a na to slúži minister zahraničia a európskeho socializmu. A MO toto pravidlo, ktoré prijala SR rešpektuje.
Takže MO nič neodmietlo. To len krasopisci prepisovali skaredopis.