Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Muž v Bratislave opravoval defekt. Z auta mu ukradli vyše pol milióna eur

04.12.2019, 15:04 | TASR

Zlodej vystihol chvíľku nepozornosti vodiča osobného auta, keď opravoval defekt na Studenej ulici pri nákupnom centre na Zlatých pieskoch.

  • Tlačiť
  • 10

Bratislavská polícia pátra po neznámom páchateľovi, ktorý z odstaveného auta ukradol tašku s finančnou hotovosťou 537-tisíc eur, informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Neznámy muž je štíhlej postavy a vysoký približne 180 centimetrov. Oblečený bol v čiernom. Polícia sa v tejto súvislosti obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri jeho stotožnení, video zverejnila na sociálnej sieti.

Svedkovia môžu políciu kontaktovať osobne, telefonicky na čísle 158 alebo na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

„Osobitne vyzývame vodičov motorových vozidiel, ktorí v čase okolo 11.00 až 12.30 h prechádzali po Studenej ulici a majú vo vozidlách nainštalované kamery, ktoré by mohli zaznamenať dianie na ulici, aby kontaktovali políciu,“ poznamenáva L. Mihalíková s tým, že vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci zločin krádeže.

  • Tlačiť
  • 10

Tagy krádež, pátranie, polícia