Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Muž zastrelil v štúdiu jogy dvoch ľudí. Ďalších zranil

03.11.2018, 12:56 | TASR

Ozbrojený muž zastrelil v piatok dvoch ľudí a piatich ďalších zranil v štúdiu jogy v Tallahassee, hlavnom meste amerického štátu Florida. Informovala o tom agentúra AP s tým, že páchateľ sa po čine sám zastrelil.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

streľba, USA, útok

Miestny policajný šéf Michael DeLeo uviedol, že strelec zasiahol šiestich ľudí a jednu osobu udrel zbraňou po tom, ako vošiel do štúdia, ktoré je súčasťou malého nákupného centra. Traja zo zranených sú v kritickom stave, uviedla Danielle Buchananová, hovorkyňa nemocnice v Tallahassee.

Neprehliadnite

Podľa M. DeLea sa niekoľko ľudí zrejme aktívne bránilo a snažilo sa zachrániť iných. Polícia predbežne identifikovala strelca a zisťuje možné spojenie medzi ním a obeťami. M. DeLeo podľa agentúry Reuters dodal, že páchateľ konal sám a zisťuje sa motív jeho počínania.

Odmietol povedať, akú zbraň muž použil. Andrew Gillum, starosta mesta Tallahassee, ktorý je demokratickým nominantom na guvernéra, oznámil na Twitteri, že prerušuje kampaň a vracia sa do Tallahassee.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy streľba, USA, útok

Diskusia (0 reakcií)