Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Mýtus o Eurábii a aký háčik majú domy, ktoré predávajú za 1 euro

24.08.2019 | Adrián Berecz

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

24.08.2019 | martin33

"Základná téza vychádza zo strachu, že Európu a jej obyvateľov neustále ohrozuje moslimská invázia, ktorá má za úlohu zničiť európsku civilizáciu. Je to doktrína, ktorá sa dostala do všetkých oblastí bežného života a pozorujeme ju v každodennej politike Spojených štátov, Európy či Austrálie, upozorňuje portál The Guardian, ktorý k téme pripravil rozsiahly článok, vrátane historického exkurzu a etymológie slova."

Tymto laviciarom nerozumiem. Na jednej strane chcu podporovat prava zien a roznych sexualnych mensin a na druhej strane nemaju obavu z narastu nabozenstva a etnika ktore ho vyznava, kde su taketo aktivity tvrdo trestane.

25.08.2019 | Roman Kanala

Ja si tiež nemyslím, že Eurábia by bol nejaký mýtus. Mnohí muzoši snívajú o dominancii Európy a chcú to dosiahnuť cez populačnú explóziu. Sociálny štát im poskytuje výkrm a oni nemajú na práci nič iné, ako posedávať pred kaviarňami, fajčiť a rozprávať o ich muzošení. A plodiť deti, o ktoré sa postará štát cez sociálne dávky, na ktoré sa im poskladajú ostatní. Oni to však berú tak, že dávky majú od Alaha a dominanciu majú ako sväté poslanie.

Z fašúňa sa môže stať človek. Vzdelaním. Decká treba vodiť do Osvienčimu, aby to videli. Treba im ukázať vápenku v Nemeckej, Kremničku, Kalište. Muzoša vzdelanie nepozbaví jeho ideológie. Naopak, poskytne mu možnosť byť ešte účinnejší. Jeden zo zosnovateľov útoku na dvojičky mal doktorát z nemeckej univerzity.

Cigoši sú tiež špinaví, mimo spoločnosti, o storočie pozadu. Ako vyzerajú ich palagy, taký bol obraz dedín pred 150 rokmi všade. Chudoba a duchovná mizéria. Ale to sú katolíci a nebudú sa opásavať výbušninami. Muzoši nie sú pozadu o storočie, ale o štyri či päť. Mysľou sú v stredoveku. Pretože zijú vo svojej bubline, niet im pomoci.

Zaujímavá je jedna vec. Cigoši sa na Zlodejsku nevedia integrovať, no v Anglicku sa z nich stávajú učitelia, hasiči, policajti, dokonca i lekári, čo je náročné povolanie a príprava vyžaduje veľa sebazaprenia a disciplíny počas mnohých rokov. Angličania majú skúsenosti s integráciou ľudí z ich bývalých kolónií. Možno to je tým, že v Anglicku je právny štát, kým na Zlodejsku je prehnitý celý systém, celý štát, diktatúra justičnej mafie. Možno, až sa raz právo vráti, to bude inšpirovať cigošov k integrácii.