Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Na Kisku pri oslavách SNP pískali, Pellegrini nazval ĽSNS fašistami

29.08.2018 | SITA | TASR | sch

Diskusia (19 reakcií) Pravidlá diskusie

29.08.2018 | Anna Herrmannová

Byť férový v politike sa nenosí!
Najväčšie svinstvá voči oponentom robî Smerák!
Pamätáme na ùtok platených trollov, platených tlieskačov v diskusiách za 10 eur (mail zo Súmračnej bol verejne dostupný), teraz sme videli podobný scenár voči prezidentovi!
Len som mala pocit, že usmoklený prejav Pellegriniho mal slabý potlesk ...
Čo Smerák vymiera?;

30.08.2018 | Zotročená liberálna myseľ

akože Kiska je férový? Dajte dole ružové okuliare. Ten človek nemá chrbtovú kosť. Veď je to do oči bijúce!

30.08.2018 | wtf

"So silnými prejavmi "
heh kecat o fasistoch a pritom si podavat ruku a podporovat fasitov na ukrajine to je take Kiskovske :D niet div ze ho vypsikali... Danovy podvodnik a uzernik...

07.09.2018 | Lupask

tych fasistov tam nikto nikdy nevidel, hoci su ich plne internety.
a to udajne uzernictvo sa akosi zazracne vynorilo ked Kiska isiel do kampane za prezidenta a uz to vyzeralo ze aj ma sancu to vyhrat. 6-7 rokov dozadu sa o tom nenajde hadam jedina zmienka

30.08.2018 | Vraňar

Môj názor. Politici pracujte tak, aby sa občan nemal dôvod prikloniť k ĽSNS. Nekradnite, nedefraudujte a pomenúvajte veci pravým menom. Keď nemám rád a nadávam na neprispôsobivú menšinu, ktorá okráda starých ľudí, ktorá robí bordel okolo svojich osád, ktorá rúbe stromy v Národnom parku beztrestne, som rasista a fašista? Keď neuznávam masovú migráciu ľudí bez dokladov, bez identity, ktorá zjavne nemá záujem o prácu ale väčšinou o kriminálnu činnosť, som xenofób, rasista či fašista? Že sa na to nemôžem nikomu posťažovať iba svojim známym na internete porušujem zákony? Chcete ma v tom nasilu obmedziť, chcete mi to zakázať? Potom o čo ste lepší od totalitných režimov kde neexistuje sloboda prejavu?

30.08.2018 | MG151

Za mňa palec hore, vychodňare, plne s Tebou súhlasím. Mám niečo odžité a viem, že s cigánmi si doteraz viac-menej poradil len socialistický štát. Ale vtedy to policajti rúbali hlava, nehlava. Teraz to vyzerá tak, ako keby nadpolovičná väčšina zákonodarcov bola z menšín, pretože v tejto džamahíriji je biely, v zamestnaní zarábajúci väčšinový človek zo strany silových a iných zložiek štátu najviac sekírovaný a utláčaný, takže tu máme vlastne diskrimináciu väčšiny. Na menšinu totiž zákony neplatia, alebo sú tak, ako sú postavené, bezzubé aj tam, kde by byť nemuseli. Vďaka bohu za to, že sa Smer postavil proti infiltrácii moslimských imigrantov na Slovensko, to je hádam jediná dobrá vec, ktorú urobil pre bežných ľudí za 10 rokov vládnutia.

30.08.2018 | Pavel Šimon

Prepáč, ale v tom, že si socialistický štát poradil s "cigánmi" sa mýliš a to značne hlboko. Naopak "rómsky problém" práve socializmus vytvoril a rozšíril.
Rómovia po celej Európe majú kočovnú podstatu. Ako to napr. vyzeralo vo Francúzsku po vojne si pozri film Čokoláda. Tam je ukážka toho ako Rómovia kočovali. Tam kde sa im do tohto systému štát nestaral, zostali na svojom prirodzenom zvyku.
Socializmus sa z nich snažil urobiť "riadne socialistické osoby" a kočovanie zatrhol a usadil ich na jedno miesto. A tým spôsobil to čo sa dnes nazýva Rómsky problém.
Samozrejme sa tam urobilo kopu ďalších chýb. Takže socializmus neriešil, ale spôsobil... Navyše socialistický štát bil po hlave akúkoľvek odchýlku od "normálneho".

30.08.2018 | Roman Kanala

Švajčiarski a francúzski Cigáni žijú v obytných prívesoch a maringotkách dodnes. Hlavne v lete, keď ich to chytí, tak ide kolóna, prejdú 100 km a usadia sa niekomu na lúke na týždeň-dva a potom zasahujú policajti. Majiteľovi ostane zničená lúka, ktorá sa nedá ani pokosiť, lebo sú tam vyjazdené hlboké koľaje.

Riešilo sa to tak, že obce majú povinnosť vybaviť spevnenú plochu elektrickými prípojkami, prívodom a odtokom vody a nechať tam Cigáňov. Niečo ako camping zadarmo.

Našťastie keď príde zima, tak idú prezimovať niekam do domov.

30.08.2018 | beauty

Plný súhlas. Páni politici to majú úplne pomýlené. Ale náš je a bude tzv. extrémistov. Zdá sa, že označenie za extrémistu bude znakom používania zdravého rozumu.

30.08.2018 | Zotročená liberálna myseľ

A začo lobuje Kiska? Koho figúrkou je? Za totalitu!

30.08.2018 | HlasNaHlas

Kiska je hsitórii samostaného Slovenska zatiaľ najlepší prezident. Lepšieho sme ešte nemali.
Nekradol z verejných peňazí.
Neklamal počas prezidentovania.
Poukazoval na nedostatky.
Zastával sa tých, ktorým sa diala nespravodlivosť.
Pokiaľ jeho právomoc siahala, konal dobre.
Bol prezidentom všetkých občanov.

30.08.2018 | Zotročená liberálna myseľ

Treba si dat predpísať silnejšie lieky.

31.08.2018 | Roman Kanala

Tiež si myslím, že Kiska zatienil všetkých svojich predchodcov.

04.09.2018 | beauty

Tiež si myslím, že prezidenta, ktorého hlúposť je univerzálna, sme ešte doteraz nemali.

31.08.2018 | atabaz

Na takom podujatí, akým je spomienka na výročie SNP, by sa súdni občania mali zdržať hlasných prejavov antipatie ku komukoľvek spomedzi najvyšších verejných činiteľov, najvyšších ústavných činiteľov i ďalších politikov, prítomných na slávnosti.

Ten pravý čas, kedy občania majú možnosť vyjadrovať svoj vzťah k politikom, je predsa čas volieb. Aj ľudí
v najvyšších funkciách, aj prezidenta republiky, majú povinnosť za akékoľvek protiprávne konanie, ak sa ho dopustia, preverovať kompetentné orgány , a to na patričnom mieste. Oslavy štátnych sviatkov by nemali byť príležitosťou na akékoľvek "rozsudky", nemali by byť príležitosťou na ľudové súdy. Toto by si mali občania v demokracii uvedomovať. Ale k takému poznaniu (k súdnemu správaniu sa občanov) by mala pripievať osveta. A tá je v kompetencii preodvšetkým rodín, škôl, médií a rozumných politikov, ktorí sa aj v rámci politického zápolenia dokážu na verejnosti zdržať nevhodných emotívnych prejavov na adresu politických súperov. Aká je v tomto smere realita, vieme.
(Zujímavé by bolo niekde sledovať - prečítať si, vypočuť si - výpočet negatívnych emotívnych vyjadrení na adresu politických konkurentov zo strany súčasných opozičných a koaličných politikov. Kde by bola prevaha? Politici by si mali dávať pozor na svoje vyjadrena na verejnsti, pretože práve oni neraz poskytujú občanom príklad v správani sa - v skutkoch i v reči.)