Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Na nedeľňajšom proteste v Hongkongu sa podľa organizátorov zišlo 1,7 milióna ľudí

18.08.2019 | TASR

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

19.08.2019 | HlasNaHlas

Ak 23 % všetkého obyvateľstva prišlo do ulíc, tak najmenej 2/3 oprávnených voličov nesúhlasia s vydávaním obvinených na "súdy" čínskych komunistických diktátorov. A to je veru dosť. Nikto nemôže povedať, že ide len o peniaze alebo o medzigeneračný problém, tak ako sa to snaží naklamať čínska vládna mafia ľuďom.

Schyľuje sa k novým pekinským jatkám ako na námestí Tchien-an-men v roku 1989. A pritom stačí tak málo. Odstúpiť a usporiadať demokratické voľby.

Toto mohol urobiť Bašár Asad v sýrii a teraz by nemal na svedomí 470 000 mŕtvych, ktorí tam zahynuli v súvislosti s vojenským konfliktom trvajúcim od roku marca 2011.

19.08.2019 | salamoon

Cinania by si mali brat priklad z demokratickych Americanov, kt. pod zamienkou vojny proti terorizmu obcanov z cudzich statov rovno unasali, nie este zatazovat sa ziadostami o vydanie