Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Na vianočných trhoch v Štrasburgu znela streľba, zahynuli dvaja ľudia

11.12.2018 | TASR

Diskusia (9 reakcií) Pravidlá diskusie

11.12.2018 | zajo-

Ďalšie kolo kultúrneho obohatenia? Hlavne že po predchádzajucoročných útokoch nákladiakmi/dodávkami sú zátarasy na vianočných trhoch v svetových metropolách sú vybudované tak, že ani tank, cez nich neprejde...

12.12.2018 | shaggy

Nie je možné, že niektorý z tých ľudí sa postrelil sám, keď sa bránil svojou zbraňou?
Jaaaj, to bolo vo Francúzsku, tam sa ľudia nemusia brániť, ak ich nedokáže ochrániť vlastná vláda, tak sa to postará EÚ.
Tak šup, šup, ľudia, odovzdať zbrane, štát vás ochráni. Len vďaka nim tu nikto nezomrel a vďaka tomu, že nám EÚ zakázala zbrane, teroristi žiadne nemali.
Ďakujeme.

12.12.2018 | fúha, no toto !

Na vianočných trhoch v Štrasburgu znela streľba....titulok v tomto prípade úžasne poetický.
Na vianočných trhoch v Štrasburgu zabíjal návštevníkov terorista..........skutočnosť faktická.

12.12.2018 | Mikuláš Hrubiško

Francie je v rozkladu. V sociálním - no-go zóny, teror, nepříspůsobiví migranti. Také je v ekonomickém rozkladu. Její socialistická ekonomika nefunguje a dřív nebo později skolabuje, protože jí nejde reformovat. Francie bude první země, kde začne občanská válka.
http://www.epshark....

12.12.2018 | lukic

Skoda, ze autor nestudoval statistiku a nezahrnul celkovy pocet mrtvy voci celkovemu poctu obyvatelov (Fra vs Afg). Pripadne to neprepocital na pocet zucastnenych (len tu by vo Fra musel ratat civilistov a v Afg pocet francuzskych vojakov+turistov+novinarov). V kazdom pripade, ked sa nevytrhnu veci z kontextu a statistika sa rata spravne, tak vyjde bezpecnejsi Pariz..

12.12.2018 | lukic

inak este mi napadlo, ze podla takejto statistiky je auto najbezpecnejsi dopravny prostriedok, pretoze v nom priemerne zahynu 2 ludia, pricom pri lietadle to je priemerne okolo 100 pasazierov..

12.12.2018 | fúha, no toto !

lukic
Keď už si urobi
l
12.12.2018 | fúha, no toto !

lukic
Keď už si urobil takú odbočku, tak prerátaj tú bezpečnosť ešte v pomere k lodnej doprave, ponorkovej doprave, rogalám a raketoplánom..

12.12.2018 | bozsky

ale vsak to je bezna sucast zivota v metropole zapadu 21. storocia.
pokracujeme dalej, nic sa nedeje, pokial nie ste postreleny, alebo mrtvy, ani si to nevsimajte.