Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V čom pochybila starostka Fekišoviec, na ktorej sa smeje internet

10.01.2019

Diskusia (13 reakcií) Pravidlá diskusie

10.01.2019 | Ucto

Na to je jedina zbran - nahravat vsetky zasadania a zverejnovat - nech si pani starostka a jej podobni si to pozru v klude ked vyprsia emocie - mozno sa sama zbada a uvedomi, ze asi nie je dokonala a mala by zacat na sebe pracovat.

11.01.2019 | alf1

vsetci sa zaoberate akousi polodementnou richtarkou, vzor valova. ale co ti poslanci?
len jeden je za stranu posahanych poloblaznov (term. techn. oznacovania obcanov slovenska ustavnym cinitelom).
ale ti ostatni su predsa od kollara a matovica, stefunku. a oni su teda tiez na jej urovni, ak sa nechaju podobne buzerovat? richtarka predsa nie je nadriadena zastupitelstvu, ale naopak.
znizili jej plat za nedodrziavanie platnych zakonov? podali trestne oznamenie za trestny cin hanobenia symbolov statu?
alebo co ine je to cirkusove zavyjanie a hanobenie statnej hymny, ak nie zosmiesnovanie statnych symbolov? posmesne skucanie statnej hymny. touto bandou sorosovych slnieckarov, hlasujucich v bruseli za kvoty na imigrantov. ktorych minister chodi na porady k samotnemu sorosovi, lajcak. ci na co ine sa tam k nemu chodi osobne vybavovat? :-)

10.01.2019 | Truhlik999

No a vsetci sa čudujú, kto volil Fica :))))))

Voila!

10.01.2019 | _martin_

No a ona je smerácky kandidát. Tí, ktorí ju volili, sú o level nižšie.

11.01.2019 | Vauban

Neviem ci je aj clenkou strany SMER, ale v kultúrnej krajine by ju bud hned vyhodili zo strany (ak by bola clenkou) alebo by sa aspon obratom od nej distancovali a stiahli podporu uz na vecne veky. Ale mozme asi snivat :D

11.01.2019 | PeterKN

Hanba,je.blina jedna.

11.01.2019 | fogy

Že na stole je len minerálka a brblavá voda a chýba tam pýcha Výchoného Slovenska, Spišská Borovička 0,7 litra a aby jej nebolo smutno, tak aspoň dve fľaše !

12.01.2019 | bormy

pochybili aj poslanci a síce v tom, že nechali so sebou takto zaobchádzať. veď to bolo ako na zdš za socializmu. pritom tam sedeli,aspoň podľa veku zrelí a skúsení ľudia. je to hanba celého zastupiteľstva a celkovo jedna katastrofa. predpokladám totiž,že takáto úroveň sa vyskytuje aj inde.

12.01.2019 | Aiko13

Súhlasím, veď tam sedeli chlapi a všetci boli ticho iba žena sa ozvala, že si vyprosuje taký ton??Môžu sa hanbiť a to som videla len zaciatok

12.01.2019 | LPB

Video som nevidel, ale napadlo ma, či to nebol zámer a cez YouTube si prilepšili do obecného rozpočtu. V opačnom prípade je starostka vhodnou kandidátkou na predsed(kyň)u parlamentu, či?

12.01.2019 | bozsky

Pozeram, ze sa tu zase zbehlo kvantum expertov.

Tu mate financne zdravie obce, ktore dosiahlo 5,9/6 moznych bodov!!!
http://www.hospodar...

Starostka je prostoreka, ale 4. volebne obdobie riadi obec, ktora ma viac financii na ucte, nez ma dlhov a kvantum inych miest a obci im moze zavidiet. Pritom je to mala obec a tie hospodaria ovela tazsie, nez velke mesta, ktore maju kvanta roznych dani.

14.01.2019 | windings

HOĎ DOŇ KAMEŇOM KDOS BEZ VINY... moralne pochybenie je na svete, no málokto sa pozastaví nad tým že starostom môže byť aj človek bez ukončenia základnej školy a základných ekonomických znalostí... V tomto prípade aj mienkotvorne média sa zachovali ako bulvár ktorý žije zo senzácii a vysmievania nad pochybeniami ako malý škôlkari bez rozobratia situacie a jedine čo ludi zaujalo je nachytať niekoho na hruškách... situacia na zasadnutí je rovnako nedôstojna ako hon na čarodejnice... zamyslime sa pred tym než aj nás na niečo nachytaju ako Pročko v jednej zosmiešňujucej relacii v minulosti... :P

14.01.2019 | HlasNaHlas

Toto sa veľmi líši od seriálových súdnych siení, oficiálnych záberov u rokovaní a pod.

Toto je realita, toto je Východ, toto je Slovač, toto sme my.

Starostka, ktorá neovláda iný spôsob ako rozkazovací, s dominantným povahovým rysom ovládnuť všetkých, bez štipky kolegiality, čo si prácu starostky predstavuje iba ako klaňanie sa nejakým nadriadeným a dupanie po podriadených. Za nich považuje poslancov. Evidentne hrá úlohu gubernátora (však do Moskvy nie je stadiaľ ďaleko), ktorá si pozvala na koberec svojich úradníkov. Demokratická kultúra je jej cudzia, má problémy s komunikácioui. Jej kladným rysom je, že je poriadna, vyzná sa v predpisoch, chce dodržať zákon a má záujem o zlepšnie jestvujúceho stavu v obci. Z toho, že nechce poslancov pripustiť k práci s financiami obce a odkazuje ich na výročné správy, vyplýva, že má zvýšenú príležitosť "uliať" si niečo pre seba alebo zadávať prácu svojím obľúbeným osobám/firmám. Jediný dokument, ku ktorému sa dostanú poslanci, je zápisnica zo zasadnutia (ak si ju napíšu).


Poslanci, čo si zasadnutie zastupiteľstva a celú prácu poslanca predstavujú ako 5-minútové odkývnutie starostkinho návrhu.
Nepripravení na rokovanie, neporiadni, nevedia poslať smsku, že sa zúčastnia, elementárne neznalí v oblasti práva a štátnej správy, nevzdelaní, a preto nevedia zaujať iné stanovisko, než ktoré má starostka, preto ich ona drží všetkých v šachu.. Iba vďaka nim je schôdza ako-tak pokojná, neženú konflikty na ostrie noža. O spoločenskom dianí sú zrejme informovaní.