Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nahrávka Gorily v médiách sa zhoduje so zverejneným prepisom

16.10.2019 | Peter Kapitán

Diskusia (19 reakcií) Pravidlá diskusie

16.10.2019 | Paninaro

Ten uplatny xoxot Danko z Penty podava trestne oznamenie za zverejnenie nezakonne ziskaneho odpocuvania A ZAROVEN spochybnuje jeho pravost.

Dobre som to pochopil?

Inac chlapci z Trendu, toto su tie momenty kedy sa treba pozriet na vyplatnu pasku, a povedat si ze ta hypoteka sa sama nezplati.

16.10.2019 | zajo-

Pekelník mal byť už dávno vo väzenskej nemocnici za krytie zločinu a zametanie pod koberec.

16.10.2019 | Roman Kanala

Nie Danko, to Haščák.

16.10.2019 | @@@

niekolkokrat spominate fica ...ale stale ste nenapisali čo konkretne tam povedal čo by ho malo dostať do basy ??? .....

16.10.2019 | BrunoBruno

To sa pýtaš Ty??? Predsa on, sociálny demokrat, pokutne pil kapitalistický nápoj prostredníctvom ktorého sú zotrocovane milióny proletarov sveta.

16.10.2019 | @@@

našiel som totiž toto https://slovensko.h... a v tom vytrhne tento odsek:

"Malchárek sa pýta Haščáka, či je v súvislosti s mediálnymi atakmi voči privatizácii letiska Bratislava predseda SMERu Róbert Fico financovaný konkurenciou alebo sa zošalel. Haščák odpovedá, že sa zošalel. Haščák dáva Ficove vyjadrenia o zrušení privatizácie letiska do súvislosti s odmietnutím zákaziek v energetike pre Miloša Stopku – Euro-building (viď stretnutie Malchárek, Haščák medzi 23.12.2005 a 26.12.2005). Haščák to chápe ako otvorený útok Fica proti Penta Group. Haščák už nad Ficom zlomil palicu. Haščák sa s Ficom stretol v súvislosti s odstúpením Maroša Kondróta (SMER) z privatizačnej komisie na letisko. Fico mu sľúbil, že Pentu nebude napádať a že bude len proti privatizácii letiska všeobecne, čo vzápätí nedodržal. Haščák aj Malchárek sú presvedčení, že Ficove vyjadrenia o zrušení privatizácie letiska vyzneli pre Fica kontraproduktívne (znárodnenie). Haščák si myslí, že jeho vzťah s Róbertom Ficom skončí otvoreným konfliktom (čaša už pretiekla). Haščák si myslí, že keby sa po parlamentných voľbách dostal ku moci Fico, tak ich (PENTU) bude trestne stíhať. Haščák chce zničiť SMER. Chce založiť BN združenie, do ktorého pred parlamentnými voľbami dajú 20 — 30 mil. Sk na reklamnú kampaň proti Ficovi. Haščák dá 10 mil. Sk zo svojich vlastných peňazí. Haščák si uvedomuje, že uvedenou kampaňou môže Smeru reálne zobrať maximálne 2% hlasov, ale stojí mu to za to, pretože 2% môžu byť pri zostavovaní budúcej vlády kľúčové. "

...ešte som neprečital všetko ale toto nevyzeral na dobre vztahy fica z haščakom ....ako možeš si to tam najsť v tom prepise alebo najsť iny odsek

16.10.2019 | Julo 2018

Predsa tá coca cola , ako predseda strany ktorej šlo len a len o Slovensko a jeho občanov si mal dať minerálku zo Slovenska .

16.10.2019 | Európan

Máš ty pravdu.

16.10.2019 | sammy_dlx

Do basy asi nic, ale je to vrcholne opovrhnutiahodne.
Zato Hatar zo Smeru dohaduje s JH cierne financovanie Smeru?

16.10.2019 | Marek111

to je zla otazka.
on nepovedal veci, ktore ho dostanu "do basy", rovnako ako sulik nepovedal kocnerovi nic, na zaklade coho ho mozu stihat.

fico aj hascak popierali stretnutia, lebo je to dokaz, ze sa politik koordinuje s podnikatelom na riadeni statu. hatar potom robil spinavu pracu, ked dohadoval peniaze pre stranu a to uz niekoho moze dostat do basy. a hatar to nerobil asi na vlastnu past.

16.10.2019 | Dandyx

Videá - Tlačovky:

Hnutie OĽaNO avizovalo predstavenie kľúčového dôkazu vyplývajúceho z údajnej nahrávky Gorily. Má ním byť táto veta, ktorú mal povedať Robert Fico Jaroslavovi Haščákovi v byte na Vazovovej ulici - „Fedor Flašík vybral 250 na stranu a osem (alebo 80, poznamenal Matovič s tým, že to nie je jasne počuť) si dodatočne nechal," prečítal. Podľa jeho slov sa táto veta v prepise nenachádzala, odznela až v zverejnenom zázname.

Matovič povedal, že je dôkazom, že Fico načierno financoval kampaň strany Smer-SD. "Fico by mal byť vo väzbe, mal by hniť v base za to, čo spáchal," vyzdvihol emotívne Matovič. Podľa neho nešlo v tomto prípade o rozhovor o tisíckach, ale o miliónoch korún.

Tlačovka OĽaNO Igor Matovič: https://www.faceboo...

Tlačovka Sme rodina Boris Kollár: https://www.faceboo...

Tlačovka Michal Truban z Progresívneho Slovenska, predseda Spolu-OD Miroslav Beblavý a líder KDH Alojz Hlina: https://www.faceboo...

16.10.2019 | @@@

matovič by mal byť ticho lebo v tomto https://slovensko.h... uvediem tuto časť

"Haščák oznamuje Malchárkovi, že s partnermi z Penty prejednal vznik novej politickej strany a ako najvhodnejší predseda novej strany im vyšiel generálny riaditeľ STV Richard Rybníček. Pôvodne uvažovali aj nad Danielom Krajcerom z Markízy. Rybníček je z mediálneho hľadiska najvhodnejší (manažér roka), aj keď Peter Kuba mal s ním nejakú negatívnu skúsenosť. Teraz zháňajú o Rybníčkovi informácie. Rybníček pravdepodobne o svojej novej funkcii ešte nevie, zatiaľ ho ešte nekontaktovali. Rybníček má kontakty aj na KDH. Generálnym tajomníkom alebo generálnym manažérom novej strany bude bývalý riaditeľ SRo Jaroslav Rezník. Angažovanie Penta Group v novej strane bude navonok prezentované maximálne cez osoby Peter Kuba, minister kultúry Tóth a Malchárek, ktorí budú súčasťou užšieho vedenia novej strany. Nik sa nesmie dozvedieť, že Penta vlastní celú stranu. Politické veci má v Penta Group na starosti Jozef Špirko (Haščák je cez ekonomické), ktorý to bude celé koordinovať. Špirko sa s novým predsedom a manažérom strany bude stretávať maximálne raz mesačne aby sa neprevalilo prepojenie na Pentu. Otázne je pôsobenie Ľubomíra Lintnera v novej strane. Lintner uvažuje aj nad odchodom z politiky. Haščák si s Malchárkom dohaduje ďalšie stretnutie k novej politickej strane za účasti aj svojho spoločníka Jozefa Špirka, ktorý to preberie a za účasti Lintnera a ministra kultúry Tótha."

a čo s tym asi toto : https://www.aktuali...


ako to vyzera tak pravdu maju ti čo nechodia voliť ked hovoria všetci su rovnaki .....a to prave gorila potvrdzuje

16.10.2019 | Európan

Špirko dotoval SaSula miliónmi.
Povedal Kočner.

16.10.2019 | citatelTrendu

Ficiak: Ide o kauzy pravice.
Novinári: A prečo ste ich neobžalovali veď ste 12 rokov vládli?
Ficiak: Útek.

16.10.2019 | Runforfun

Ľudia, ja mám takýto názor. Gorila, Kuciak, KOčner , Jankovská, Trnka, Harabinstav porkuratúry, súdnictva, nemocnice..a to je len vrchol ľadovca. Nie je to už situácia na výnimočný stav??? A podme do radu sudcovi, prokurátori ale každý z nás čo bľaboce ..a nešlo by to keš bez DPH,,,,?? jedinečná šanca na očistu.

16.10.2019 | Martin Masarik

Úderka Smeru sa dnes potí od roboty. Mali by im dať aj nočný príplatok..

16.10.2019 | zajo-

Mončičák

O Opičke - video:

https://www.aktuali...


16.10.2019 | Európan

Modrý tajfún do volieb preválcuje modrú OpOzíciu.
A zase nebude mať kto poraziť Fica.

17.10.2019 | chr

Nepodarilosa nikoho zavrieť za zločiny spáchané HZDS a predsedu a tam boli aj vraždy , ktoré objednal a vykonalk štát. Tak isto ani nikoho nikdy nezavreli z Mikiho éry a neverím , že niekoho zabásnu za tunelovanie a vraždy za vládnutia hranolpartaje. Jednoducho žiadny prokurátor nenájde odvahu a keď aj nájde tak je tu zametač 62:0 a keď by aj ten zlyhá tak sa nenájde žiadny sudca , ktorý by nabral odvahu a niekoho odsúdil a keby sa aj našiel , taksú tu vyššie súdne inštancie , ktoré to zametú . Proste nič sa nezmení. A my všetci len môžeme rozmýšľať , čo s tým . A Jaro by nemal zabúdať na rok 1948 , 1952 , 1953 . Jaro toto dokážu tie hovná o ktorých sa vyjadruješ. Takže počkáme a uvidíme. Tak ako v celj historii ľudstva sa nakoniec dozvieme ako to dopadne.