Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Najväčšia korupčná kauza advokátov má bodku. Hlavný aktér vyviazol bez trestu

06.11.2015 | Zuzana Petková

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

06.11.2015 | Fellini Svaty Muz

a tak korupcia môže pokračovať ďalej v tejto SKUR....nie je časť nadávky ale skratka Slovenskej korupčnej úplatkárskej republiky.....vadí sudcom forma a nie,že sa odhaľuje spôsob,akým advokáti obhajujú svojich klientov, mimochodom otec dotyčného advokáta bol sudcom na NSSSR...nebudeme predsa trestať svojich ľudí...sudca z OS BA V pôvodne odsúdený na trest odňatia slobody po zásahu najvyššieho súdu potrestaný podmienkou,ústavný súd nedal súhlas na trestné stíhanie sudcu najvyššieho súdu za korupciu, iný sudca zastaví trestné stíhanie sudcu za zneužitie právomoci verejného činiteľa, lebo konal v rámci svojich oprávnení, významný ponikateľ prepustený z väzby...z chudobných sudcov, prokurátorov a advokátov sa stávajú boháči s vilami.......výsmech ako sa v praxi realizuje boj proti korupcii

07.11.2015 | Roman Kanala

Na Zlodejsku po zlodejsky skratka JUDr. znamená justičný darebák. Na práve by naozaj mali začať učiť etiku. V profesii veľmi chýba.

07.11.2015 | samorost

ocista sudniczva se odklada na neurcito, protoze sudci su osipane a ty jsou ze zasady uspinene svym vlastnim hnojem.

07.11.2015 | som z ba

ryba vždy smrdí od hlavy

08.11.2015 | Andrej_sk

Ze ma neprekvapuje ako to dopadlo. Staci pocuvat Kalinaka v pripadoch ked policia kontroluje policajtov. Piatkovy rozhovor s nim na slovenskom rozhlase stal za to. A pani dozorkyna nad zdravotnou starostlivostou? To iste v zelenom. Na slovensku je to tak. A ako vlastne dopadla ta kauza s vykurovacimi olejmi?

Kto je Vladimír Strýček
Podnikateľ Vladimír Strýček patrí medzi kontroverzné postavy ekonomického života na Slovensku. Hoci bol viackrát trestne stíhaný, právoplatne odsúdený nebol. Založil spoločnosť Bankrot, ktorá pomáhala firmám pri ukončovaní svojej činnosti. Súdil sa s bývalým viceprezidentom policajného zboru Jaroslavom Spišiakom, ktorý ho v roku 2004 obvinil zo zosnovania a založenia najväčšej zločineckej a teroristickej skupiny na Slovensku tzv. “olejárov“, ktorá mala okrádať štát o miliardy na spotrebnej dani miešaním vykurovacích olejov a nafty. Za tento skutok bol poslaný Špeciálnym súdom do väzby. Najvyšší súd ho však prepustil z dôvodu porušovania ľudských práv a Trestného poriadku. Proces pokračoval ďalej, ale v marci 2010 bol Strýček zbavený viny.

07.12.2015 | 1red

Prekvapilo to niekoho?