Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Návrh zo Štrasburgu: Muži povinne na rodičovskú dovolenku

12.05.2016 | ČTK

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

12.05.2016 | muchomuurka

Nebezpečné by to malo byť v čom? Že by aj chlapi pochopili o čom je materská "dovolenka"? Alebo o tom, že by sa konečne začala riešiť aj rozumná výška materského príspevku, či čiastočné úväzky pre rodičov (nie časť z minimálnej mzdy), možnosti práce na dohodu počas materskej?

13.05.2016 | martin33

Chlapi to pochopia tak, ze radsej nebudu mat ziadne deti a katastroficky nizka porodnost v EU klesne este viac.
Ked na uzemi EU zacnu vznikat prve kalifaty, pretoze v islame sa zatial riadia prirodzenymi zakonmi, kde zena rodi deti, stara sa o ne a muz ich musi vediet uzivit bez prispevkov od statu (vola sa to delba prace), tak tie eurofeministicke p**e ukamenuju a vsetko sa vrati k normalu.

14.05.2016 | Andrej_sk

Z tvojho prispevku vyplyva, ze slovenski chlapi su lenive sebecke hnidy a pud zachovania rodu transformuju (transformovali) na pud zachovania si svojho pohodlia.
Po druhe - islamizacia Europy sa doteraz popisovala ako nasa hrozna. Ale zda sa, ze bude mat aj pozitiva.
A spravne som pochopil, ze eurofeministky budu ukamenovane, ale ako sa dosiahne, ze slovenski muzi sa opat zacnu riadit prirodzenymi zakonmi? Zeby tiez kamenovanim? Alebo budu nahradeni moslimskymi muzmi?
Spravne som ta pochopil? Bojim sa vsak, ze ty nechapes vobec nic :(