Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nemocnica duchov Rázsochy je nekončiacou hanbou štátu

12.04.2019, 17:03 | Branislav Benčat | © 2019 News and Media Holding

Prečo sa oplatí kúpiť si nové číslo TRENDU.

  • Tlačiť
  • 2

Vážení čitatelia,

Branislav Benčat

na titulke aktuálneho čísla máme dramatickú fotografiu so skeletom nedostavaného nemocničného komplexu v Bratislave. Pozreli sme sa na to, ako pokračuje nekonečný príbeh Rázsoch, ktoré sú dlhoročnou hanbou štátu. A podľa noviniek, s ktorými opäť prišiel, sa zdá, že sa tohto masla na hlave ani tak skoro nezbaví. Mimochodom, neexistujúca nemocnica má aj svoju riaditeľku. Ak vás zaujíma, čo robí, prečítajte si tému týždňa o nemocnici duchov.

Nevyvíjam umelú inteligenciu na ovládnutie sveta, ale na jeho zlepšenie, hovorí v rozhovore Marek Rosa. Zakladateľ a šéf spoločnosti GoodAI nalial milióny, ktoré získal vyvíjaním hier, do výskumu umelej inteligencie. A o tejto oblasti vie naozaj zaujímavo rozprávať. Veď, nie nadarmo v nej patrí medzi svetovú špičku.

Slovenská pošta sa vlani prepadla do nelichotivej straty 4,6 milióna eur. Je to viac zlyhanie manažérov či dôsledok politických tlakov? A aké kroky by jej mohli pomôcť na ceste k ozdraveniu? Dočítate sa v článku o štátnom kolose.

Z aktuálneho čísla odporúčam

  • Tlačiť
  • 2

Tagy List šéfredaktora