Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nevšímame si najväčšie humanitárne krízy, pretože sú mimo zorného uhla novinárov

28.02.2019 | Jozef Tvardzík

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

28.02.2019 | Emasculate

Tomu slovenskemu nazvu krajiny NIGER davam este par rokov, nez si nejaky SJW uvedomi ze by sme to mali pisat aj citat ako Najdžr.

Tieto humanitarne krizy nikoho nezaujimaju nie preto ze by o nich click-bait media nepisali, ale preto ze sa ich netykaju. Zivot je kruty a plny osobnych kriz. Ludom zomieraju pribuzni a priatelia - to sa su tragedie ktore sa ich dotykaju. Ze v sudane zomieraju od hladu je sucast zivota na zemi a fakt ktory nezmenim. Tym ze sa ma nedotyka mam tu luxusnu moznost ho ignorovat. Tak volim ignorovat ho, pretoze moj vlastny zivot je prilis konecny a kratky, a este ma caka dost osobnych tragedii na to aby som riesil nejake umrtia v Sudane.

04.03.2019 | gaben

Nigér(ia) ale nie je anglické slovo!!! Vzorom pre slovenčinu (tak aj pre angličtinu) je latinčina!!!

28.02.2019 | Homeboy

Nie je tam ropa, to preto..

28.02.2019 | fúha, no toto !

Re klamne vyskakuj[ci Zuckerman potvrdil svoju genialitu manipulátora. Jeho zdôvodnenia sú absolútne od veci. Spomenutá najväčšia humanitárna kríza v histórii sveta v Jemene je o.i. predovšetkým dôsledkom štvorročného humanitárneho bonbónikovania krajiny SA a jej spojencami(veď vieme o koho ide). V SA vládne najbohatší, krutý diktátor MbS...........

28.02.2019 | bozsky

:-D :-D :-D :-D

ked "novinar" pise o tom, ako "novinari" ignoruju problemy sveta, lebo dostavaju platene za sirenie vymyslov.

som zvedavy, kedy si to uvedomi Tvardzik.

04.03.2019 | Truhlik999

Nepise sa o tom, lebo vojnu zacali =ved, vieme kto= spolucs nasimi spojencami.
Preto je to vojna humanitarna a nejaky milipn deti umierajucich od hladu je len mala neprijemnost suvisiaca so sirenim demokracie.