Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nezdá sa to, ale Fico odchádza ponížený

15.03.2018 | Filip Obradovič

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

15.03.2018 | ibis

Týmto mňa Fico osobne nijako "neuspokojil", skôr iba viac nasr..dil! A dúfam, že aj ostatných. Verím, že tu neostane na ďaľšie 2 roky bábkové divadlo na dokončenie rozkrádania štátu a zahladzovania stôp.
Slovensko sa nepohneme ďaľej, kým nebude naozaj vyvodená zodpovednosť voči politikom. A je mi jedno, z ktorej strany sú. Kým nebudú žiadni politici sedieť v base, kým sa im nezmrazia účty a nezkonfiškuje majetok (aj napísaný na blízke osoby), tak aj ďaľšie generácie politikov vychovaných a tvarovaných HZDS/SMERom budú takí istí.
To, čo tu SMER spáchal za dekádu, by som porovnal s komunizmom "s ľudskou tvárou". Poučme sa z nežnej revolúcie! Kým tieto zmeny nikoho naozaj nezabolia (nemyslím fyzicky), kým nebudú exemplárne odsúdení a potrestaní, tak Slováci budú odsúdení opakovane zažívať to isté len v inej farbe, ak nie horšie. Fico, Počiatek, Kaliňák, Paška a ďaľší (o ktorích teraz ani nevieme) by mali byť obvinení z VLASTIZRADY!!. Veď dokonca kolaburujú s mafiou!!!

15.03.2018 | IvanPe

Tieto kroky maju Hrnciarov rukopis, zeby buduci priemer?
Inak nicim nezaostavajuci za smerakmi.
Napr telco infrastruktura vybudovana bez povoleni:
https://www.etrend....

15.03.2018 | OliWer1

Fico nie je porazený, Fico dnes začal svoju kampaň pred prezidentskými voľbami. Ak sa Fico stane prezidentom, udelí amnestiu/omilostí všetkých našich ľudí, ktorí toho budú hodní (Kaliňák) a ktorých by sa niekto odvážil právoplatne odsúdiť (čo je nepravdepodobné, keďže skutky sa nestávajú a ak sa stávajú, potom sa počas nich určite dejú procesné chyby).

15.03.2018 | oko

jeho ego urcite trochu utrpelo, ale na kompenzaciu si najde o to vacsie potesenie vo “financnej” i sexualnej (poslanecka asistentka nas urcite prekvapi) oblasti.
uz teraz sa nam vyskiera do tvare.
ponizeny som ja a urcite mnoho dalsich obcanov, ktori dufali, ze konecne sa vyvoj na Slovensku aspon trochu vychyli.
Otec naroda Robert teraz bude potichucky tahat nitkami Sakovu a spol zo svojej “Elektry”..
a ponizeni asi su aj niektori clenovia Mosta-Hid, ktori si na republikovej rade mysleli, ze ich strana je ina, ako Smer.

15.03.2018 | PeterKN

Úplný súhlas až na poslednú vetu,dovolím si ju opraviť.

A ponížení sú aj niektorí členovia Mosta-Híd,ktorí po republikovej rade si spomenuli,že ich strana je eseročka s jedným majiteľom...

15.03.2018 | c3b2a1

ponizeny potkan fico by sa nevyskieral...
https://static.etre...

15.03.2018 | skorodochodca

je to politický obchodník, už som to písal. A vyčenčoval viac, než si dnes vedia novinári predstaviť ....
už vám nemusí na otázku bezpodmienečne odpovedať ... už nie je premiér a má možnosť súdiť sa častejšie a o viac ... už môže robiť predvolebnú kampaň bez novinárskych obvinení, že je to na účet kancelárie premiéra ... už môže "nebyť na očiach" ... už má možnosť hovoriť o šorošovcoch bez servítky ... o mimovládnom (!) financovaní šebeja a iných ... o nejakom ondrejčákovi, ktorí nehľadá nepriateľ za hranicami, ale na území USA dočasne a omylom obývanom Rusmi .....
Hoci Fokus doniesol asi vysokochybový prieskum v hysterickej dobe, si myslím, že predčasné voľby by vyniesli Ficovi viac ...

15.03.2018 | PeterKN

Ty si iný politológ...