Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Nižšie dane pre firmy a živnostníkov ekonomike pomôžu málo, tvrdia odborníci

21.09.2019 | TASR

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

21.09.2019 | @@@

"Podľa analytikov by firmám skôr pomohlo zníženie zaťaženia práce alebo zníženie úrovne zdravotných a sociálnych odvodov. "
firmam by pomohlo ale nie zamestnancom ...ty by možno dostali o niekolko eur v čistom navyššie a hned by to museli minuť na tie veci ktore by štat preniesol kvoli vypadkom priamo na nich takže vysledok v priemere by bol žeby si ti ludia nič nepotelpšili ....takže načo to je ????????????

opať ide o oj.banie zamestnancov zamestnavatelmi ak by štat tie dane znižil firmy by sa vyhovarali že v čistom mate viac tak vam nepridame takže vysledok by bol mzdy by nerastli zamestnanci by nemali ani o cent viac a zamestnaavtelia by sa zas nabalili na ukor zamestnanca :D :D :D len oj.bovať oj.bovať oj.bovať len toto zamestnavatelia vedia a iness im v tom pomaha :P

21.09.2019 | zajo-

kkt. PLGr. copytán degenerátor si myslí s tou svojou mozgovou bunkou, že toto mu pomôže a zachráni ho to...

21.09.2019 | skorodochodca

hm ... keď Mikloš povie "nižšie dane", idú tlieskať ... keď kapitán, tak vyrevúvajú o nezmysloch ....

21.09.2019 | TotoTuSomJa

+++ Tomu vravím slovensk pravicový paradox. Funguje to aj pri zlodejnách. Pravicou tolerované až zamlčiavané, ľavica za to isté kritizovaná.

Pokým nezačneme bez ohľadu na stranu a jej pol. zameranie tvrdo požadovať čistotu vo verejnom priestore a prestaneme tolerovať zlodejny, nikdy sa neposunieme vpred. Jednoducho, padni komu padni bez ohľadu na to koho zastupuje.

22.09.2019 | martin33

Rozdiel je v tom, ze pravica to robi ako sucast svojho regularneho programu na zaciatku volebneho obdobia, lavica len ako podplacanie volicov tesne pred volbami. Ak lavica volby vyhra, tak dane znovu zvysi.