Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Novým predsedom Progresívneho Slovenska je Michal Truban

08.05.2019 | TASR

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

09.05.2019 | Jozko Ferko

prajem všetkým facebook voličom aby si užili s PS nové dane. Dan z dedičstva, dan z darovania, dan z CO2 a uvidíme aké ešte nové dane neomarxista ( multimilionár) vymyslí. Už pripravili s primátorom Vallom nové zdanenie obyvateľom Bratislavy v podobe parkovného = rozumej budeš platiť za NIČ !!! o ich eurohujerstve a vítaní imigrantov nabudúce.

09.05.2019 | antisulikovec

Ja som rád za parkovné. Ba je zavšivavená autami. Keď zaberajú verejný priestor nech platia. Najväčší hnus sú zabraté chodníky, kde sa ani pomaly nedá prejsť. Daň z dedičstva ani darovania nebude predpokladám. Ja som eurofederalista, nacionalizmus mám upč. Kľudne by som vymenil nejakých vzdelaných migrantov za retardované kotleby.

09.05.2019 | alf1

tiez neverim, ze tie "prieskumy" su ciste. ked siet II, ktorej preceda - sefredaktor organu uv k§§ nove slovo, verejne vyrevuje, aky bol on vzdy hrdy volic smeru. teda prezentuje hodnoty, ktore tento vyznava. az po rovnake hodnoty pri spolocnom hlasovani s narodnymi socialistami.
podla tychto "prieskumov" predsa aj kotleba dostaval pred volbami od 1,5 do 4%. a realita...?

10.05.2019 | salamoon

Truban je kapitalista, podnikatel... ktory pochopil, ze to s anarchokapitalistickymi taraninami a sulikovinami v politike, a tym padom aj svojom podnikani daleko nedotiahne..