Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Záujem o mladomanželské pôžičky je malý, prihlásilo sa iba 10 žiadateľov

09.08.2019 | TASR

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

09.08.2019 | shaggy

Keď čítam tie výhodné podmienky, tak sa čudujem, že ľudia kvôli tejto super hypotéke neuzatvárajú aj fiktívne manželstvá.

Takto to vyzerá, keď sa do niečoho pustí štát, zbytočný nezmysel.
A aj tie stropy sú z hlavy nejakého úradníka pracujúceho štýlom Kažimírových grafov. Je fajn, že strop je 75 tisíc a na starú nehnuteľnosť len 50 tisíc. V Michalovciach za to kúpite parádny byt. V Bratislave za to môžete kúpiť obytnú garáž a ak budete mať šťastie, tak bude mať aj tečúcu vodu.

12.08.2019 | Koky5

To vieš táto pôžička nie je pre Bratislavčanov nakoľko tí nesplnia ani len maximálny zárobok na domácnosť (1427,36€ v hrubom) v porovnaní s Michalovcami kde každý z členov rodiny zarába len minimálnu mzdu.

09.08.2019 | bohuskoknm

Pripájam sa k predchádzajúcemu príspevku. Tie "výhodné podmienky" asi vymyslel Danko. Ja som mal neporovnateľné v r. 1987, a to bolo za takých komančov skoro ako teraz.