Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Aké pocity vyvolá návšteva herne

11.03.2019 | Jozef Ryník

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

12.03.2019 | patricky

Dobrý deň pán Rynik,

Neda mi v skratke nereagovať na vás článok. Je zavádzajúci a vidieť ze nemáte dostatočne informácie o hazarde a danej problematike. Čudujem sa ze HN vás takto zverejní.

1. Hneď na začiatku článku píšete ze museli ste predložiť OP aby zistili ci nie ste patologicky hráč. Je to absolútne nepravda. Predložením OP sa nezistuje vaša závislosť ale nastudujte si zákon platný z 1.1.2019. Skôr si to navždy zapamätajte než by som vám ho tu citoval. Jedine podotknem že bohuzial ani jeden Patologicky hráč ktorý má uvedenú diagnózu určenú lekárom podľa zákona nemá zakázané navštíviť herne, Jedine ak o to dobrovoľne nepožiada. Zákaz návštevy herní súvisí podľa zákona úplne s niečím iným, tak si to láskavo pozrite a pripadne upravte vo vašom článku.

2. Zaujímalo by ma, akým spôsobom vy spoznáte patologické ho hráča, keď v článku uvádzate že v herni nebol nikto kto by vyzeral na patologické ho hráča...

.... Prosím, vás článok stiahnite alebo upravte, lebo naozaj nemá vôbec kvalitu súvisiacu s reálnou témou.

Nechcem vás odradiť písať na danú tému, je to fajn super, len skúste to písať po detailnom poznaní danej problematiky.

Pekný deň zelam, Peter

12.03.2019 | Emasculate

Ako sa hovori, na HN slabe, na Trend dobre.

Mna by skor zaujimalo co za vyplachnuteho mamlasa tam do toho automatu hadze mince v domnienke ze ma nejaku ferovu sancu na vyhru. Keby ich hadzal do fontany želani, mal by tie sance objektivne vyssie, a aj tak by ho odviedli modrou sanitkou.

Mozno preto su tam tie cierne folie, lebo byt prichyteni v herni je objektivne vacsia hanba nez byt prichyteny s detskym pornom na pocitaci.