Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Brazília masívne odlesňuje amazonský prales. Zdvihla sa vlna kritiky

05.08.2019 | Tomáš Bakoš

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

06.08.2019 | zajo-

Apokalyptický pohľad... Tento pohľad na katastrofické satelitné fotografie vyrúbaného Amazonského dažďového pralesa je niečo desnééé ! ! !

Rok 1985: https://1url.cz/YtADB

Rok 2016: https://1url.cz/qtADp

Ďalšie foto: https://tech.sme.sk...

06.08.2019 | HlasNaHlas

Cely svet bude teraz obvinovat braziliu za vyrobavanie lesov a nebodaj za nedostatok kyslika na svete , velki mudrlanti. Vsetkty tie lode, lietadla, elektrarne a dalsie zdroje ho palia na tony. Postavte sa k sucasnemu naftovem, benzinovemu a plynovemu autu, ktore sa chvali nizkou spotrebou paliva, az vam zle pride, ako berie kyslik z okolia, na vy na to pani z vw, mercedesu, fordu, toyoty atd. A preco si lesy vyrubal izrael, dansko, anglicko, nemecko, belgicko, taliansko, grecko, cgorvatsko, usa, kanada, preco ich nechava horiet rusko, kde ma lesy cina, india, australia a desiatky dalsich krajin. u nas na slovensku sa rube, kde sa da, za chvilu nebudeme mat nic.