Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Bugár pripustil vstup Mosta do ďalšej Ficovej vlády

23.09.2018 | TASR

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

24.09.2018 | OliWer1

To je veľmi korektné od Bugára, že to tentokrát povedal na rovinu. Voliči tejto zaujímavej strany, ktorá sa hrala na občiansky princíp v národnom štáte (v skutočnosti išlo iba o výťah k moci pre Bugára), sa, dúfam, zariadia podľa toho. Bugár toto vyhlásil, vediac už, čo všetko Fico povyvádzal.

24.09.2018 | rosma

Presne tak. A pritom tam bola taká nádej na občiansku maďarsko-slovenskú stranu. Slováci z nej už odišli a zostali iba Maďari bažiaci po moci v akejkoľvek vláde, ktorá im bude sypať za podporu peniaze a nebude si všímať Orbánovho kupovania si hlasov Maďarov na Slovensku, uplácanie školákov, aby dali svoje deti do maďarských škôl (hlavne cigánske etnikum - kde sa na Slovensku s maďarčinou uplatnia, toto etnikum nerieši). Prebieha pritom deštrukcia územia južného Slovenska, kde sa zvyšuje počet ľudí nehovoriaci štátnym jazykom, čo sú odsúdení odísť do Maďarska, alebo neopustiť okres DS, KM a GA. A frustrácia týchto ľudí bude narastať, ako aj nahnevanosť slovenských rodičov, ktorí nemajú kam dať svoje deti do školy, aj keď je v maďarskej škole vplyvom demografie polovica tried voľná.

24.09.2018 | chr

Václav sa tým zaradil na smetisko dejín. Čo mu tak asi hranol ponúkol ? Možno sa to časom dozvieme. Novinári vyšťúrajú všetko.

24.09.2018 | rosma

Myslím že nie Václav, ale Vojtech. Tak sa volal pred tým, ako si v 1992 pomaďarčil meno. Vojtech Bugár z Rio de la Samorín.