Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Na Slovensku pribudlo desať prípadov a vyliečili prvých pacientov

26.03.2020 | TREND.sk | TASR

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

26.03.2020 | fedormaker

Guvernér NBS včera napoludnie pobavil poslucháčov a vyhecoval poslúchačov svojou kritikou vedenie EÚ, ktoré si v dobrých časoch nevytvorilo dostatočný finančný vankúš na prekonanie rozvíjajúcej sa ekonomickej krízy spôsobenej aj koronavírusom. Uzáver, ktorý si z tohto rozhovoru odnášam znie: pri niektorých občanoch je alzheimer nebezpečnejšia diagnóza ako infekcia koronavírusom.

26.03.2020 | martin33

Najviac sa mi pacil vcerajsi vyrok jedneho predstavitela NBS (zda sa mi, ze to bol Odor) "Nasa strednodoba prognoza je ako morske prasa, nie je ani strednodoba, ani prognoza" :-)

26.03.2020 | Runforfun

Prosím čítajte tento článok. je z dnešného EL mundo. SPanielsky denník.
https://www.elmundo...

Preložím iba nadpis: Rychlostesty ktoré nakúpil ministerstvo zdravotníctva - rozumej španielske- NEFUNGUJU!!!!

Ked to už povie krajina kde zomiera 600 ludí denne tak asi an to čosi je. A asi nám hovorí ten blázon MAto pravdu.

27.03.2020 | Niless

Este to bude zaujimave.

UK, USA, Spanielsko, Francuzsko tam to este len nabieha a som zvedavy ci pod tlakom prijmu tvrde karantenne opatrenia ako Taliani.

Uvidime ako to bude nabiehat u nas ci v CR a hlavne aky bude vyvoj v Taliansku kde by uz buduci tyzden mal byl vidiet obrat v trende.