Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vražda bola na Kočnerovu objednávku, hovorí Andruskó

14.01.2020 | Peter Kapitán | Peter Habara

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

14.01.2020 | equilibriums

"Svedok" príde na súd v kukle? Pred kým sa má akože báť alebo skrývať totožnosť? Pred Alenou, ktorá vie ako vyzerá? Alebo pred Majom, ktorý tiež vie ako vyzerá?

Alebo je "svedok" zbitý na nepoznanie aby vypovedal na objednávku, tak preto tá kukla? Veď nech ukáže svoju tvár celému národu.

Inak, kedy bude predvolaný aj Slavo?

14.01.2020 | dalen

Načo chceš vidieť jeho tvár? Ten až vylezie z basy, tak už nikoho zaujímať nebude.

14.01.2020 | zajo-

Alebo, keď 26. februára 2018, po tom, ako sa svet dozvedel, že Ján a Martina boli zavraždení, píše Kočner Norbertovi Bödörovi:

„On (Kuciak, pozn. red.) sa j…l do nejakej veľkej ruskej veci, kde ide o veľa peňazi.“

Len pre vysvetlenie, Miroslav Marček, ktorý sa k vražde priznal, vypovedal, že vraždu si mal objednať nejaký Rus. Kočner doslova niekoľko minút po tom, ako bola správa medializovaná, písal o ruskej stope človeku, ktorý mal podľa výpovede Petra Tótha pomáhať riešiť Kočnerove veci na polícii.

Neskôr Zsuzsová s Kočnerom cez Threemu vtipkovala, že si Jánovu vraždu mohol objednať Daniel Lipšic a pod. Mimochodom, Alena Zsuzsová spomenula Daniela Lipšica ako možného objednávateľa aj vo výpovedi vyšetrovateľov. Pritom vražda Lipšica bola na pláne hneď po Jánovej vražde.

Viac:

https://www.aktuali...


Kušnírová v súdnej sieni vyhlásila Kočnerovi vojnu: Hovorím mu k*kot!:

https://www.cas.sk/...


Kočner chce, aby Andruskó povedal, aké mal mať kontakty s vplyvnými ľuďmi. Andruskó znovu menuje Fica, Kaliňáka, Bödöra, Gašpara, Počiatka. „Kým sa vyšetrovala vražda, celý čas ma pani Zsuzsová uisťovala, že pán Kočner to má pod palcom.“

https://dennikn.sk/...

14.01.2020 | olivertwist

keď už donútili "svedkov" k tomu, čo majú vypovedať - aspoň im mohli výpovede zosúladiť, každý tvrdí niečo iné !

14.01.2020 | zajo-

Žuža hrá dobré Theátro, keď robí zo seba pomätenú, dúfam, že jej nato neskočia...

14.01.2020 | SMURF

Neviem ale podla tych prepisov zo sudnej siene si zacinam mysliet ze Andrusko neni cisty.On si nepamata ze kto robil fotky???Brutalne vela nezrovnalosti v jeho vypovedi.Zacinam si mysliet ze Andruska niekto fajne drzi za gule a on sa zamotava a zamotava.Som zvedavy na Totha.Ak bude tiez tak habkat tak to stoji na fest hlinenych nohach.

19.01.2020 | Európan

Poznal sa a stretol Kočner s Andrúškom osobne?
Počul Andrúško objednávku osobne z úst Kočnera?

Kto vie, odpovie.