Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Orbán odmieta utečencov, ale bohatým Rusom rozdával povolenie na pobyt

12.09.2018 | Jozef Tvardzík

Diskusia (10 reakcií) Pravidlá diskusie

12.09.2018 | Zolikan

Pan Tvardzik, ten nadpis je dost nestastny. Miesate hrusky s jablkami. A myslim si, ze je to jasne aj Vam preto nechapem o co Vam ide.

V texte je vymenovanych "par" jedincov s ich rodinami, ktori aj podla Vasho popisu, mozu predstavovat bezpecnostne riziko pre HU a ostatne clenske staty Unie. Na druhej strane chyba informacia, kolko takychto potencialne "rizikovych" ludi ziskalo povolenie na pobyt z celkoveho poctu 20-tis. (pokial je tato informacia dohladatelna).

Moja nazor: V prvom rade dohodenie biznisu nasim ludom (podla tych cisel to vyzera na par stoviek milionov). A potom mozno nieco kvaplo aj krajine, pokial ludia ktori prisli, nie su vsetci rozviedcici zahranicinych sluzieb, ako by sa z clanku na prvy pohlad mohlo zdat ;-)

Kazdopadne, tema je to zaujimava.

12.09.2018 | Emasculate

Co si napisal kuselo byt jasne kazdemu sudnemu cloveku co si to precital. Kde sa rozschadzame je zmysel polemyzovat o tom s marxistickym aktivistom.

12.09.2018 | Zolikan

Tak tebe urcite, ty sudny clovek...

12.09.2018 | PeterKN

Pekne!
Vidím,že aj u susedov “niečo” občas vypláve na povrch.

12.09.2018 | Zolikan

Len v tomo pripade to zaplatili cudzinci a nie Madari zo svojho. To je asi ten najdpodstatnejsi rozdiel s tymto pripadom a nasimi rozkradackami.

12.09.2018 | MedvedikBalu

Penta platok musi posluchat nadnarodnu oligarchiu ,inac im slapnu na investicie a to co po 1989 nakradli, takze politika je jasna ! Osocovat RF a rusov , ved "Drang nach Osten" je tu opat! Napisem to na rovinu vacsina tych bohatych rusov zbohatla na zlodejinach a tych zapad prijima a prijal, nehladiac na to,ze v pripade samotneho trestneho stihania v RF odmietal vydat. Cize zapad chranit tych co pomahali rozvracat RF.Teraz im dokonca aj zhabava majetk a je jedno ci kradli, ci nie tzn rabuje ked mu to vyhovuje! Takze co tak prestat s tym moralizovanim, ked ma maslo na hlave?

12.09.2018 | Hanig

A kolko ich je v Britanii ?

13.09.2018 | sano b

a "predavanie" pasov a pristahovaleckych viz a pracovnych povoleni v kanade, britanii, malte, belgicku, spanielsku, monaku aatd atp pana/súdruha tvardzika nerozculuje?

13.09.2018 | Roman Kanala

No super. Ušmudlaný psík ošteká autora nie kvôli tomu, čo napísal, ale čo nenapísal. Asi si to mal vycucať z prsta, ako Hlavné správy.

V článku sa píše:

"Novinári investigatívnych portálov Direkt36.hu, 444.hu a ruského denníka Novaja Gazeta zistili... "

Nebol to eTrend, nebol to Tvardzík, boli to ruské a maďarské internetové a papierové denníky.

V článku sa ďalej píše:

"Novinári dostali od neznámeho odosielateľa ešte v januári tohto roka obálku s menami občanov z Ruska a iných mimoeurópskych krajín, ktoré pracne overovali. "

Pol roka overovania informácií asi nie je dosť.

13.09.2018 | HlasNaHlas

+