Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Žiga rozdáva stovky euro-miliónov na výskum. Najviac ide Tatravagónke

12.05.2019 | Ján Kováč

Diskusia (9 reakcií) Pravidlá diskusie

12.05.2019 | mba

Tri roky danovych prazdnin za "vyskum", preco nie?! To potom este dlho budu studenti robit fotoknihy o plesniach v SK nemocniciach a Bratislava nebude mat fakultnu nemocnicu mladsiu ako 30 rokov (rozumej prvu kapitalisticku).

Dalsie volby Kotleba ziska nad 20 percent a bude mozno aj vo vlade. Lebo jedni nemaju stale dost a ti druhi este stale nevedia povedat dost!

13.05.2019 | handlovčan

*****

14.05.2019 | HromBlesk

Naša spička je v EU len preto aby mohla kradnúť z EU fondov. Tí, ktorí nemajú šancu kradnúť sú jasne proti EU - Kotleba, Kollár, už aj SNS Matovič.... Keď skončia fondy, skončí naša podpora EU. Zabudneme, že sme dostali pomac, špička nebude mať čo kradnúť, tak sa začne obracať k tzv alternatíve - Rusi, Čína..ktoré špičku podplatia inak. NApr tak ako preds parlamentu...kto si ešte nemyslí, že to robí pre osobné peniaze???

12.05.2019 | IvanPe

Pokial bude podmienkou dotacii zverejnenie vyskumu v ziadosti o dotacie, dovtedy o ne zaujem nebude. Ten kto realne vyskum a vyvoj realizuje si nemoze dovolit jeho zverejnenie skor ako je ukonceny. Mimo ineho preto lebo je verejnym tajomstvom, ze sudruhovia oligarchovia na nic ine necakaju ako na cudzie know how zadarmo. Znali veci by mohli rozpravat, ako ich vlastnu zamietnutu ziadost uspesne uplatnila neznama konkurencia.
Europska Unia este netusi coho vsetkeho je bolsevicka luza schopna, keby tusila tak tu OLOF veselo zatyka krizom krazom. Miesto toho cca 170 zmien v zakonoch o podnikani (z dielne Kazimira a spol) s vysokymi pokutami za akukolvek somarinu uspesne odpravi do vecnych lovist nejedneho podnikatela (podobne ako Babisova uderka v CZ).

13.05.2019 | maxi

+++

13.05.2019 | salamoon

chcel si povedat kapitalisticka luza.. za bolsevickej sme nesplachovali eurodotacie cez traviace trakty sukromnych podnikatelov..

13.05.2019 | IvanPe

Bolsevicka luza = bolsevicki potentati, ktori vdaka pritomnosti pri koryte a kamaratsaftoch s rozhodujucimi komunistickymi uradnikmi privatizovali za zlomok ceny to co ich poskoci dnes radi nazyvaju “hodnoty vybudovane za socializmu”. Bolsevicka luza sa dnes snazi tvarit ako seriozni podnikatelia, ale kedze k svojmu majtku a know how prisli darom a podvodmi postupne predavaju najvyssej ponuke, aby neprisli aj o gate. Ti co su napojeni na statny cecok prezivaju akoze so ziskom. Ti zakladaju strany a vplyvaju na tvrobu zakonov, volame ich oligarchovia. Ziaden zo spomenutych prikladov s kapitalizmom nema nic spolocne, snad iba to, ze na ucte su peniaze. Pretoze keby mali odolat konkurencii, tak nepreziju bolsevicki oligarchovia dlhsie ako je zozbieranie dokazov o ich cinnosti, 2-3 roky.
Prikladom je elektronizacia Slovenska. Plany si robia oligarchovia sami, su plne zvastov nekonkretnych tupych kecov o stastnych zajtrajskoch. A tak to aj funguje.
V sociku sa dotacie splachovali cez hrdla komunistickych aparatcikov a ich rodinnych prislusnikov.

14.05.2019 | Brano L.

++++

14.05.2019 | Milan Šimko

... a toto aj niekto potom vyhodnocuje??? (efektivita vložených našich lóvov súkromným firmám)