Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Päť vecí, ktoré ukázala Kočnerova výpoveď v kauze zmenky

10.09.2019 | Peter Kapitán

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

11.09.2019 | Andrej_sk

- Ruskov nezrozumitelny balast - predstavte si, ze raz bude pred sudom kpt. Danko, to uz len bude nezrozumitelny balast. Chudera zapisovatelka.
- Kocnerovi nedochadza, ze by za ochranu mal byt vdacny, lebo som si isty, ze par ludom by aj dobre padlo, keby ho umlcali. Istota je gulomet.
- odpocate a sviezo posobil asi len pri pozerani tv cez mobil. Na normalnej telke bolo pekne vidno strhanu tvar a krvou podliate oci. Vie, ze nech to dopadne akokolvek, tak on na Slovensku uz skoncil.

11.09.2019 | chr

Nie som si istý , či máš 100% pravdu . Hranol s balkáncom má ešte veľkú moc v tejto krajine. Viem si predstaviť ako pracuje Kociho zákulisie. Ako s a snažia uplatiť kohokoľvek kto mu reálne pomôže. Takže počkáme , uvidíme a potom budeme bilancovať.

11.09.2019 | Andrej_sk

Myslim, ze oni v prvom rade pracuju na vlastnej zachrane. Po komunalnych a prezidentskych volbach uz len hraju o cas. R&R tandem ma len taku silu, akou ich dlhorocne prisavky budu drzat nad vodou. Vedia, ze jeden moze stiahnut pod vodu vsetkych. Je len otazka casu, kto to bude. Nezabudni, toto je este len o zmenkach, ide o velke peniaze, ale stale su to len fazulky, narod sa bavi, ale moc sa ho to netyka. Az pridu na pretras vrazdy, a nielen novinara, objednavka vrazdy prokuratora a advokata, potom to zacne byt zaujimave.
A paradoxne, Kalinak moze mat vacsi pruser ako Fico, ktory sa LEN politicky znemoznil. Stavim sa, ze unos vietnamca zabudnuty este nie je.

11.09.2019 | zajo-

Neboli v účtovníctve Inkasný servis + Neboli v účtovníctve TV Markíza = neexistujú