Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pellegrini: Daňový superodpočet na vedu a výskum sa zvýši na dvojnásobok

21.02.2019 | TASR

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

21.02.2019 | IvanPe

Problem odpoctu dane na vyskum a vyvoj je podmienka statu, Slovenska, ze podnikatel musi zverejnit svoj vyskum este pred uvedenim na trh inak si nemoze odratat z dani nic.
To si mozu dovolit iba velke zahranicne spolocnosti co ten vyskum uz maju patentovany, pretoze v agenturach napojenych eurofondy sedia ludia, co sa nestitia ukradnut cudzie napady a na tie zadat peniaze.
A Unia tlaci na vyskum a vyvoj, tak vlada vymysla akykolvek marketingovy tah aby tie peniaze minula, chybali by totiz na prijomvej strane v rozpocte: eurofondy a mozno by ani rast nebol a aj dlhova brzda by zabezdila a chlapci rozhadzovaci z cudzieho by museli odist do dejin.

21.02.2019 | Ivan Petráš

Ivan už nepi toľko, potom píšeš sprostosti.

22.02.2019 | Roman Kanala

Falšovenie mena je na trestné oznámenie.

22.02.2019 | shaggy

Ako sa falšuje meno?
Prezývka v diskusii je meno?
Nemôžu dvaja ľudia mať to isté meno? Ak áno, tak kto potom koho meno falšuje?
Toľko otázok a tak málo času...

22.02.2019 | Roman Kanala

Komunisti ako v predošlom socíku zároveň stúpajú na plyn i na brzdu. Priehrštiami rozsýpajú subvencie a zároveň posilňujú buzeráciu a prekážky v podnikaní.