Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pellegrini odchádza z nemocnice aj napriek odporúčaniu. Chce stihnúť diskusiu

25.02.2020, 16:19 | TASR

Premiér Peter Pellegrini (Smer-SD) sa v utorok rozhodol prerušiť hospitalizáciu v nemocnici. Večer sa zúčastní na predvolebnej televíznej diskusii a v stredu (26. 2.) odcestuje na pracovnú cestu do Moskvy.

  • Tlačiť
  • 6

P. Pellegrini odíde z nemocnice napriek odporúčaniu lekárov. „Urobí tak preto, aby mohol absolvovať večernú televíznu diskusiu a takisto aj stredajšiu dôležitú pracovnú cestu do Moskvy,“ uviedol ÚV SR.

Neprehliadnite

V metropole Ruskej federácie prijme Pellegriniho ako prvého lídra z Európy novovymenovaný ruský premiér. „Návrat zo zahraničia je naplánovaný na podvečerné hodiny a hneď po ňom ide predseda vlády do televíznych diskusií,“ priblížil úrad premiérov ďalší program.

Premiéra hospitalizovali v noci zo soboty (22. 2.) na nedeľu (23. 2.) v Nemocnici sv. Michala v Bratislave. Dôvodom bola akútna infekcia horných dýchacích ciest spojená s vysokými teplotami.


  • Tlačiť
  • 6

Tagy Peter Pellegrini