Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pellegrini potvrdil, že zvažuje kandidatúru na predsedu Smeru

02.06.2019 | TASR

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

03.06.2019 | olivertwist

to bude sranda - gašparko predsedom :)))

03.06.2019 | Emasculate

Moralne, eticky a ludsky je tento gasparko s pisklavym hlasom rovnaky marazmus ako jeho byčí preceda, ale aspon je teply a teda veselsi, a nesala z neho taka neandrtalska agresia ako z komunistickeho bradavicnateho birmovanca.

Skor sa obavam toho, ze Pele je zjavne BOTTOM, a bottom vzdy potrebuje svojho TOP. Preto si precedúru neviem uplne predstavit, iba ze by sa akcionari Poor, Siroky a ostatna banda na TOPe prestriedavali.

03.06.2019 | Brano L.

No. Otázka stojí tak: Kto je akcionárom Smeru? Ak je ním aj Fico, potom Pele sa môže baliť. Alebo sklapne a bude držať hubu a krok.
Inak je to presne ako v seriále Dallas, ktorý je starý cca 40 rokov. Aj tam ženy v rodine "Ewing" bojovali proti výstavbe v chránenom území Texasu až do momentu rodinného obedu na ranči, keď samotný Jock Ewing povie, že On je staviteľom a developerom projektu. A celá diskusia a aktivizmus je už passé. Tak presne tak to je s Pelem. Keď Fico povie, že On je Smer, tak Pele znovu zistí, že je len podržtaška.

03.06.2019 | citatelTrendu

Za mňa radšej Pellé ako by nám tu mala vládnuť strana PS a SPOLU. SP je strana veľmi výrazne pripomínajúca KSČ a SPOLU s Beblavým a neziskovkami ešte ani nevládnu a už chcú kontrolovať názory čo jej nevyhovujú.
https://stranaspolu...

PS: oveľa viac štátu, migrantov a daní
https://dennikn.sk/...
https://www.aktuali...

Dobrý komentár k smeru
https://www.aktuali...