Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Písanie Glváča s Alenou nemalo mať žiadny súvis s vraždou, tvrdí premiér

30.01.2019, 12:57 | TASR

Zatiaľ sa javí, že komunikácia podpredsedu parlamentu Martina Glváča (Smer-SD) nemala mať žiadny súvis s trestnou činnosťou Aleny Zsuzsovej. Uviedol to v utorok premiér Peter Pellegrini (Smer-SD) na tlačovej konferencii po rokovaní vlády s tým, že viac sa k tejto komunikácii vyjadrovať nebude.

  • Tlačiť
  • 5

„Teraz ho verejne popraviť a odsúdiť by sa mi zdalo nefér, potom by som musel odsúdiť a popraviť rad radom všetkých, ktorí si s ňou písali,“ doplnil P. Pellegrini na margo Glváčovej komunikácie s A. Zsuzsovou, ktorá je obvinená v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.

Neprehliadnite

M. Glváč pred médiami vyhlásil, že komunikáciu s obvinenou koordinoval s Vojenským spravodajstvom, ako aj s generálnym prokurátorom.

M. Glváč je tiež členom Osobitného kontrolného výboru Národnej rady (NR) SR na kontrolu činnosti Vojenského spravodajstva. Podľa predsedu výboru Eduarda Hegera (OĽaNO) by sa do vysvetlenia komunikácie nemal zúčastňovať na jeho zasadnutiach.

  • Tlačiť
  • 5

Tagy Martin Glváč, vražda Jána Kuciaka