Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

K dohode o neútočení sa chce pridať aj Sulík. SaS však pôjde do volieb samostatne

11.11.2019 | TASR

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

11.11.2019 | Bjorni

nedojde k vymene vlady.
Emocie opadli.
Pribudli dalsi silny hraci, ktori velmi radi robovi podrzia namiesto dvojice danka a bugarka.

11.11.2019 | Darija

Tri mesiace pred voľbami oslavujú podpísanie “paktu” o neútočení. Zbytočnosť a čistý alibizmus, nikoho okrem nich to nezaujíma. Každá z týchto strán sa prezentuje expertnými skupinami, ktoré riešia. Neviem síce čo riešia, nakoľko výsledkom sú doslova slabé predvolebné programy. Ani jeden neobsahuje nič na úrovni expertného riešenia.

12.11.2019 | Natt

Tak urciteee. Hlavne ze SAS ma na slovenske pomery dlhodobo docela silny program to nic.

Ale zato SMER ci SNS nam extra ukazali svoje silne programy. Alebo ujo vodca na zube v BB.

12.11.2019 | dubovam

programy cita tak 5% ludi, aj keby mala SAS najlepsi program na svete v historii politiky, nic to nezmeni na tom, ze Sulino je tutmak ktory sa v politike uz druhe desatrocie o nieco pokusa a stale mu to nedoslo

12.11.2019 | rosma

Je dobre, že je niekto, kto ešte verí nejakému "idealizmu" a chce niečo zmeniť. Keby bol Sulík orientovaný na väčšinové nevzdelané ovečky túžiace po veciach zadarmo, stačilo by mu populisticky drístať nezmysly a sľubovať sociálne balíčky nad možnosti krajiny, ako Fico, Kapitáň, Kotreba a ostatná banda. A mohol by mať aj 20%. Slováci si zaslúžia presne takú vládu, akú si zvolia. Černených, hnedých, alebo príčetných.

12.11.2019 | muchomuurka

Alibizmus? Možno, ale ak to pomôže aby sa dohodli aspoň na niektorých prospešných veciach a preniesli ich do realizácie, tak mi tie falošné úsmevy nevadia. Aspoň nebudú otravovať éter žabomyšími vojnami namiesto diskutovania ozaj podstatných tém. Aj tak po pár rokoch na nich zabudneme a dôležité budú iba výsledky ich práce na život občanov. Na obed ich domov nik pozývať nemusí :). Ľudia sa menia pomaly, takisto aj ich spôsoby života. A tu je nakročené dobre, síce váhavo ako keď dieťa skúša prvý krok. Možno padne ale hádam sa postaví a pôjde ďalej, aby sme sa mali lepšie.