Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Po stratených básnikoch prídu stratení Youtuberi

31.07.2019 | Veronika Rajničová

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

31.07.2019 | Ivan475

budú nasledovať podobné články aj na ostatných 100+ umeleckých smerov, kde tisíce jedincov na chvílu zažiarilo jedinečným nápadom a nakoniec skončili ako robotníci v sklade alebo prefetované socky, keďže reálny talent nemali? Lebo inak ten článok moc zmysel ako novinka či informácia nedáva..

31.07.2019 | bozsky

Ono youtuberi su teraz popularni, aj ked drviva vacsina z nich uz nezaraba, lebo youtube vedie zena, ktora chce vyhoviet vsetkym a stoji matersku firmu Alphabet stovky miliard dolarov!!! Ano, Susan Wojcicki je neschopna zenska, pod ktorej vedenim youtube skonci. Coraz viac totizto potlaca originalny autorsky kontent a preferuje to, co sledovatelia youtube opustili - televizne spravodajstvo a mainstreamove talkshows, ... To, co ludia maju doma v televizii a nechcu mat este aj v pocitaci.