Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Policajti, ktorí vyšetrovali vraždu Kuciaka, dostali odmeny. Troch povýšili

08.10.2018 | TASR

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

08.10.2018 | zajo-

Viacerí by mali odísť z min. funkcií aj z politiky, kvôli konfliktom záujmov alebo by ich mali odvolať.

08.10.2018 | zajo-

hlavne kvôli vyšetr. Únosu 2

09.10.2018 | mba

Podozrivo predcasne! Este nikoho pravoplatne neodsudili. Tento krok zacina poukazovat na to, ze smeracka mafia zahrala dokonale divadlo. Po tomto kroku a Ficovom vyroku k talianskej stope neverim predlozenej rozpravke o troch vrahoch a sieti objednavatelov. Smer z toho urobil politicke procesy s vopred znamym rozsudkom!

Nikto sudny by neodmenoval pred pravoplatnym verdiktom. Lebo zatial je to iba za divadlo, nic nie je definitivne. Smeraci musia mat panicky strach z basy a ludi v uliciach, ked takto zbrklo na seba stale viac a viac upozornuju.

Ak je vysetrovatel naozaj charakter, povysenie neprijme do okamihu pravoplatnych rozsudkov. Inak je len dalsou babkou divadla mafie.

09.10.2018 | shaggy

A policajtov, ktorí nevyšetrovali jeho vraždu (a vlastne ani dlhodobo nevyšetrovali možného podozrivého) prepustili s krásnym odstupným + som si istý, že odmeny dostávali práve za to nevyšetrovanie.

10.10.2018 | demo50

Bezprávny štát v područí Smeráckej mafie, toto je ešte horšie ako milón na stole a vzniklo to tiež "vlastnou hlavou" pobirmovaného komunistu.