Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Polícia začala riešiť Trubana za výroky o drogách, niekto podal trestné oznámenie

30.09.2019 | TASR

Diskusia (14 reakcií) Pravidlá diskusie

30.09.2019 | olivertwist

je to úplný magor tento trubi !

30.09.2019 | Ivan475

a žial stále najmenší :(

30.09.2019 | BrunoBruno

Verím že toto je tak super zásadná vec, že zasadne bezpečnostná rada koalície, osloví vybraných verných prokurátorov, vyšetrovateľov a stiahne všetkých kuklacov zo Slovenska, aby spravili obrovskú protidrogovu PR akciu pre slušný a bohabojny slovenský ľud. Majáky, krik, mávanie zbraňami, vrtuľník... Veď voľby sa blížia a je potrebné ukázať ako táto koalícia bráni čistotu ľudu. A ešte pár policajtov nech spraví besiedky v škôlkach a domovoch dôchodcov.

30.09.2019 | Európan

Progres založil Štefunko, kedysi vo vedení Ruskovej Aliancie nového občana, ktorému exminister Rusko, líder strany dával predražené zákazky a tak dojil štátny rozpočet.
To boli "noví občania" a dnes sú to "progresívni Slováci".
Štefunko preto potichu z líderstva Progresu vycúval na podpredsedu.
Podpredsedníčku Zuzku Štefunko pretlečil a podporil v kandidatúre na post hlavy štátu.
Kedysi "noví občania" sa prezliekli za Progresívnych občanov.
Aj taká je politika.

30.09.2019 | Európan

A Truban ?
Je "nový progresívny" občan SR.

30.09.2019 | Martiman

Štefunko bol s Ficom v SDĽ. Neskôr sa z politiky stiahol, ale je známe, že bol voličom Fica. V ANO nebol. Načo klamať, keď je pravda dostačujúca?

30.09.2019 | beauty

Prokurátor mal dávno konať na základe zverejnených videí, to posledné sa v mainstreame ani neobjavilo, zrejme pre istotu, že by sa to niekomu už zdalo príliš.

30.09.2019 | asadi

Pan Truban - ste najvacsia skodna zoskupenia PS-SPOLU. Aj ked su to výroky z minulosti, ked ste ani nechyrovali o tom, ze raz bude vo vysokej politike, su to výroky Vaše, a tak Vás žiadam, aby ste za toto prevzali osobnu zodpovednost, a nekandidovali v parlamentných volbach. Svojim konanim pripominate aktualnych politikov a PS - SPOLU pripravite o mnozstvo hlasov.

01.10.2019 | Runforfun

Môžeme to zľahčovať že o nič nejde, že sú tu iné drogy ktoré su masovo rozšírené ako alkohol, fet..čokoláda :-). Ale pán Truban ja nechcem voliť ani alkoholika, ani feťáka..tak sa netvárte že o nič nejde. Hovoríme o slušnosti pán Truban a to nemá nič do činenia ani s alkoholizmm, ani s hulením či užívaním LSD. Volil som Čaputovú a dnes vidím že to bola dobrá voľba, ale kvoli Vám nebudme voliť PS.

01.10.2019 | chr

No tak sme prebrali celú Trubanovú minulosť . Správne sme zhodnotili , že to čo spravil nebolo celkom v súlade s právom a morálkou. Veď bol mladý a hlúpi. Teraz je už oveľa skúsenejší a svoje skutky nepoprel a ani sa nevyhýbal odpovedí na otázky o nich . A hlavne sa Vám všetkým pokúša vysvetliť , že spravil aj dobré veci , ktoré vy jednoducho prehliadate. Tieto dobré veci čo spravil jednoznačne hovoria o tom , že mentálne dospel . Čo sa o niektorých agresívnych trolloch diskutujúcich nedá povedať. Chce povedať , že že veci , ktoré preberáte boli dôsledkom veku a mentálnej nedozretosti. Chce tým povedať , že je presne taký človek ako my všetci okolo. Kto z nás nebol niekedy opitý , nebol niekedy agresívny , keď bol mladý . Stačí sa ísť pozrieť napríklad ne fotbal alebo hokjej . O drogach ani nehovorím , lebo s nimi nemám žiadne skúsenosti aj keď poznám z môjho okolia veľa ľudí čo používajú hlavne ľahké drogy . A sú v kadejakých pozíciach. Nevidím preto vôbec žiadny problém s tým aby Truban vstúpil do politiky . Predpokladám , že bude oveľa lepší ako napríklad hrano s kalim. A keby sa tak nestalo , ešte stále tu máme novinárov , ktorý ho roznesú na kopytách novím a on si užije takú hanbu , že sa k nemu nebudú hlasiť ani jeho deti . Viď priklad hranol . Ten musel poslať svojho syna študovať na prestižnu univerzitu do zahraničia , aby ho uchránil od svojej hanby a zlyhania. Takže demokracia káže , vypočuť , čo tento človek chce dosiahnuť a rozhodnúť či mu dáme šancu , lebo ja mu ju dávam, a potom zhodnotiť , či dostál svojmu sľubu alebo nie. A podľa toho ho hodnotiť. Zatiaľ len každý píšete svoje predpovede počasia.
Počkáme a uvidíme.

01.10.2019 | Runforfun

Mal som nádej že Truban manažér dosiadhol niečo, ale keď´prehovorí nepočujem riešenia, stále komunikuje na úrovni 20-50 chlapovej firmy. A to na premiéra nestačí. Normálne počúvam prázdne reči také ako majú iní. čakal som vietor, čakal som think tank myšlienok (veď má prostriedky aby sa rozhliadol a uletel:-))

01.10.2019 | LPB

"spravil aj dobré veci " Toľko si tu napísal, a žiadnu si nespomenul. Alebo bol darmožráč?

01.10.2019 | chr

Napríklad rozbehol firmu a tát dobre funguje. Podanie za korupciu ti asi tiež nič nepovie.. To je pre teba málo? Urobil si niečo podobné? Alebo si to aspoň skúsil? Si aspoň taký manažer ako on? Celé toto predvolebné prestavenie neumožňuje konkretizovať čo treba spraviť. Na to je program strany . Pred voľbami si ho budeme môcť preštudovať a potom sa k nemu vyjadriť. A hodnotiť ho môžeme až na konci volebného obdobia , ak sa teda dostanú do parlamentu tak ako očakávajú.
Takže počkáme a uvidíme .

01.10.2019 | bluehen

Nejakemu radoslavovi rondikovi + spriaznenemu prokuratorovi nic nehrozi aj keby ps pohnal na sud (najlepsie tyzden pred volbami) a predlozil vselijake vymysly ako tzv dokazy.