Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Polícia varuje pred bosoráckymi praktikami na parkoviskách

07.02.2018, 12:09 | TASR

Vodiči v Bratislave sa na parkoviskách môžu stretnúť s bosorkou a vešticou v jednom, ktorá ponúka pomoc so zbavením zakliatia. Informuje o tom Polícia SR na sociálnej sieti.

  • Tlačiť
  • 7

Policajti vychádzajú z nahláseného prípadu, ktorý sa stal na jednom z bratislavských parkovísk. Vodič polícii opísal, že keď si na parkovisku čistil auto, pristúpila k nemu žena a oznámila mu, že bol urieknutý a začala na neho bez prestávky hovoriť.

Neprehliadnite

„Vodič jej dal dve eurá, aby sa jej zbavil, no údajná veštica napokon od neho vymámila ešte dve bankovky, celkovo 30 eur. Ani nevedel ako a peniaze jej naozaj dal,“ píše o prípade polícia. Na parkovisku vraj objavila ďalších ľudí, ktorým „bolo treba pomôcť s odkliatím“.

Polícia varuje pred podobnými prípadmi a avizuje, že pomoc je jednoduchá. „Ak vás niekto podobný osloví, povedzte mu, že vaši osobní odklínači majú zelené plášte, blikajúce prenášadlá a malé, čierne a hlasné paličky za opaskom – a že vám radi prídu pomôcť,“ uvádza polícia na Facebooku.

  • Tlačiť
  • 7