Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Poľsko je európska továreň na kurčatá. Súperov ničí cenami

13.11.2019 | Adrián Berecz

Diskusia (9 reakcií) Pravidlá diskusie

13.11.2019 | Morris

to fakt sú v rámci EÚ ešte obchodné bariéry?!?
Toto som ani len netušil.

ja si pripadám ako v konšpiračnej teórii, že teda oni k nám môžu dovážať všetko ale my k nim nie?

Vie niekto, aké iné obchodné bariéry ešte existuju?

13.11.2019 | Truhlik999

Ako ironia dobre :-)


Skus nieco predavat vo francúzsku alebo Nemecku - rychlo ti úkazu co si za podcloveka.

Ak tovironia nebola tak napr formulár pda1 alebo obmedzenia pre vykon služieb alebo dopravcovia a x dalsich.

Cieľom eu je rozširovať trhy pre nemeckých výrobcov

13.11.2019 | febm

Preto v Poľsku za 10 rokov stúpol chov kurčiat 10 násobne. Vy ruský trolíci u len hľadáte spôsob ako rozoštvávať krajiny EU.
Pritom Vás EU živý teda tých čo sú nejak napojený na príjmy z predaja hlane ropy, plynu. Ale aj trolíci majú svoje potreby - ako
napr. život ako na západe a nejak si zarábať musíte.

13.11.2019 | salamoon

?

14.11.2019 | Julo 2018

To nie je o ruských trollíkoch a rozoštvávaní EU. Ale je pravda, že niektoré krajiny si smú chrániť vlastný trh, a pre iné je to obmedzovanie podnikania. Preto aj slovenské poľnohospodárstvo vyzerá ako vyzerá, a hlavne to pocítilo keď sa vstupovalo do EU. EU nikoho neživí , celý parlament EU je len požierač financií a skládka nežiadúcich politikov v ktej ktorej krajine. Kto v EU predáva ropu? Nikto ak niekto s tým niečo má, tak je to len transport a tým aj diktát ceny . Preto Nemecko silou mocou chce dostavať Nord stream2 aby sa " južná vetva " cez Ukrajinu zastavila. Preto aj stále "štvanie" a poukazovanie na tzv. krymskú anexiu. Aby sa stále živila nevraživosť Ruska a Ukrajiny. Svetová olitika nie je o tom či niekde zastrelili novinára, ale o tom že niektoré štáty chcú byť pánom sveta bez ohľadu na prostriedky a následky pre bežných obyvateľov planéty.

14.11.2019 | HlasNaHlas

...a dnes chce byť pánom sveta Putin a jeho banditi spolu s Kim čong unom

14.11.2019 | demo50

...ruskí, napojení, živí, tvoja potreba by v prvom rade mala byť doplnenie si vedomostí z prvého stupňa ZDŠ...

15.11.2019 | gejza77

článok by mal okrem tagov "hydina" a "Poľsko" mal mať aj tagy "odpad", "nebezpečný výrobok" a "zdravotné riziko"

17.11.2019 | fedormaker

Obchodný model založený na cene funguje len vďaka zákazníkovi, ktorému je jedno, čo vloží do svojho tela a že to bude robiť 7-krat do týždňa, rozhodujúce je to, že je to najlacnejšia volba. Bez ohľadu na jeho príjmovú situáciu. Tu vnímam paradox doby, čím viac informácií je ľahko dostupných vďaka webu, čím väčšia ponuka hmotných statkov valcuje hlavy zákazníkov, tým horšie sa správajú k svojmu telu a telám svojich rodinných príslušníkov. Preto je dôležité pre budúcnosť ponúkať kvalitnú zubnú pastu.