Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Popularita francúzskeho prezidenta opäť prepadla na nové minimum

18.11.2018 | TASR

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

18.11.2018 | martin33

Som naozaj zvedavy, aku "novu tvar" a "nezavisleho" (Macron bol investicny bankar, neskor pracoval pre socialistickeho prezidenta Hollanda a potom bol minister financii) nasadia teraz proti LePenovej.

18.11.2018 | zajo-

Vládnuť a riadiť tak, že neustále zdvíhať dane by vedel každý...

18.11.2018 | Roman Kanala

Pri tých nákladoch na plošné rozhadzovanie a zanedbanej infraštruktúre neostáva nič iné, ako zvyšovať daňový výber. Mala sa zrušiť "daň z bývania), ktorá sa platí za to, že človek niekde obýva byt alebo dom. Bol to príjem obcí. To sa šlo škrtnúť, ale obce kričali, že chcú kompenzáciu. Mali ju dostať z centrálneho rozpočtu a zo zvýšenej pozemkovej dane. Neviem, ako to skončí.

Vlaky zadarmo ani viacnočné dôchodky Frúzi nemajú, ale zato majú materskú, detské prídavky vo výške umožňujúcej profesiu rodič, príplatky na bývanie, na energiu, na dopravu a všelijaké iné. Neprehľadné to je tak, že jedine vychcaní z toho môžu profitovať. Ostatní ani nevedia, čo všetko je možné podojiť. Nešťastná krajina so štátom predpísanou povinnou lenivosťou.

18.11.2018 | martin33

Ak by nemali euro tak by to mohli "riesit" tlacenim penazi a naslednou inflaciou. Teraz doplacaju na to, ze Nemcov dotlacili do eura.

18.11.2018 | Roman Kanala

Oni si tú eurojednotu predstavujú tak, ako zjednocovali Francúzske kráľovstvo počas stáročí. Že oni budú panovať a Nemci to budú platiť. Preto treba zmazať hranice, národné meny, národné rozpočty a národnú suverenitu.

19.11.2018 | PaloK

Vyskumna Agentura pre Budovatelske Strategie Europskej Socialistickej Unie, by mohla medzi sudruhmi obcanmi Unie spravit prieskum, nakolko su medzi nimi popularni ich Francuzski spolusudruhovia.

https://autotravele...#.W_JIyThKiHs

Podla tejto stranky, je palivo vo Francuzsku 8. resp. 9. najdrahsie. Benzin je este drahsi v Grecku a Portugalsku, co su krajiny ekonomicky slabsie, ale nikto sa tam neburi proti cene paliva. Nafta je v Grecku a Portugalsku takmer takisto draha, ale mzdy zrejme nie... V Srbsku je nafta ovela drahsia vzhladom na priemernu mzdu, ale tiez sa tam nikto neburi.