Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Posun v kauze uneseného Vietnamca. Štrnásť osôb zbavia mlčanlivosti

07.08.2018 | TASR

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

08.08.2018 | šumný parobok

Chvíľu to trvalo, vidím tu snahu to ' čo najrýchlejšie vyjasniť', ale nakoniec sa to pohlo. Už sa tomu nedalo vzdorovať a opakovať dookola tie isté báchorky.

08.08.2018 | jannys

Veľmi dobre o všetkom vedel...

To, čo predvádza Bulharský mafián je Maximálne trápne Theátro a fraška

08.08.2018 | chr

... počkáme a uvidíme , či to nie je len divadielko pre média. Hranol partaj je všetkého schopná . Pre zachovanie svojich korýt sú schopný aj takýchto ohavností. Saková nie je záruka nezávislého vyšetrovania ani náhodou.

08.08.2018 | demo50

Nebuďme predsa naivní, dokumenty sú vytriedené a pripravené, 14 ľudí, ktorí "by mohli" poskytnúť svedectvo, sa pripravuje na poskytnutie svedectva a budú pripravení v stredu, kedy už môžu byť aj zbavení mlčanlivosti, lebo už sú "pripravení". Kali-Saková už všetko pripravila.

08.08.2018 | HlasNaHlas

+,
ale uvidíme, ako sa veci vyvinú. nemecký tlak na slovenskú vládnu bandu a kaliňokovsko skovú políciu je silný, možno vytlačí trocha pravdivejj šťavy.

08.08.2018 | Obi-Wan Kenobi

to mi je teda neskutocny posun. 14 svedkov ktori nic nevideli nic nepoculi. Bohuzial toto budu musiet nemci vysetrit sami, neda sa predsa cakat ze kali a jeho banda na ministerstve sa sami zavru do basy.

08.08.2018 | OliWer1

Mňa fascinuje tento slovenský Bazmekistan. Nič sa nerobí, všetci sa tvária, že sa nič nestalo a takto to ide až dovtedy, kým sa to už nedá utulať a je z toho megaproblém. A to nielen tento únos, ale všetko - stavba ciest a diaľnic (osobitne Strečno), školstvo, atď.

08.08.2018 | jannys

M.Leško: Máme Trestný zákon. Paragraf 187 hovorí, že kto sa ako člen nebezpečného zoskupenia spolupodieľa na zločine zavlečenia do cudziny, stráca slobodu na 15 až 25 rokov, či dokonca na doživotie. Vec nemôže byť uzavretá tým, že Robert Kaliňák už nie je ministrom. Ak sa niečoho dopustil, má za to niesť zodpovednosť ako každý iný občan štátu: https://dennikn.sk/...