Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pôžička, s ktorou platíte iba 0,50 € za deň

11.07.2019, 00:05 | PR

Inzercia | Pri výbere pôžičky je dôležité, aby vyhovovala vášmu rozpočtu a vašim potrebám. Našli sme špeciálnu letnú pôžičku, pri ktorej vám stačí odložiť si 0,50 € za deň.

  • Tlačiť

Bezúčelová pôžička pre každého

Pôžička za 0,50 € za deň je bezúčelová pôžička, čo znamená, že banke nemusíte dokladovať, ako ste peniaze použili. Financie môžete využiť na rekonštrukciu bývania, splatenie starých dlhov, kúpu auta alebo na dovolenku. Ak vás táto ponuka zaujala, viac sa dozviete v článku pôžička za 0,50 €.

Môžem vybaviť pôžičku cez internet?

Online pôžička je stále obľúbenejšia. Prináša hneď niekoľko výhod, medzi ktorými sú predovšetkým bezpečnosť, rýchlosť a komfort. Online pôžičku vybavíte z pohodlia vašej obývačky a schválená vám môže byť do 24 hodín.

Aktuálne sú úrokové sadzby na pôžičkách vysoké, preto je splátka 0,50 € za deň skutočne výhodná. Táto pôžička je však časovo limitovaná. Je možné vybaviť si ju iba do konca júla. Ak máte väčšie alebo menšie plány, ktoré by ste chceli financovať, mali by ste sa s výberom pôžičky poponáhľať.

  • Tlačiť

Tagy PR články