Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pozrite si, ako sa tvorí plán za desaťtisíc

23.01.2013 | Daniela Rifaiová

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

23.01.2013 | K23

zhoda cisto nahodna tak ako vladnutie smeru istota je istota uz nejakeho drobneho uradnicka mali davno odvolat a nie sa tym zaoberat cele tyzdne.............

23.01.2013 | Hektor23

Aha, takze na jednej strane nemocnica setri tym, ze nezamestnava ekonomickeho namestnika, na strane druhej je v ekonomicky zufalom stave a vyhadzuje dalsie peniaze za "analyzy" a odporucania, za ktore by som nedal deravy gros. A ktorym v tej nemocnici asi nikto neporozumie, lebo chyba prave ten ekonomicky namestnik, ktory by to "prelozil" do pochopitelnych viet.
Bez rozdielu toho, ci to napisal alebo nenapisal sam obvinovany, by mal odstupit resp. byt odvolany, lebo ak sam vygeneroval (resp. ked potrebuje) taketo hole genericke frazy bez obsahu a konkretnych odporucani, tak na svojej pozicii ani nema co robit!!!
Tak ci onak ide o odborne zlyhanie a potom sa nesmieme cudovat, ze nase zdravotnictvo vyzera tak ako vyzera, ked na celach nemocnic stoja hospodarski analfabeti!

25.01.2013 | Mill

Koľko by som tak mohol dostať za odporúčanie zvýšiť tržby a znížiť náklady?