Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Právnická slučka pri amnestiách môže skončiť na krku vládnej trojky

17.03.2017 | Zuzana Kollárová

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

18.03.2017 | Ferdiš Muchotrávka

Mimoineho by ma zaujimalo, na zaklade akych kriterii ma ustavny sud rozhodovat o tom ci su amnestie platne. Podla mojich skromnych vedomosti, ustavny sud ma hlavne rozhodovat, ci je posudzovana vec v sulade s ustavou, alebo nie. Ale v tomto pripade, kedze ustava ma byt takto nastavena, tak evidentne v sulade s ustavou zrusenie amnestie bude. Tak o com a na zaklade akych kriterii ma sud rozhodovat? Podla osobnych sympatii? Peknych oci ci usmevu?

18.03.2017 | puzzlebreaker

to je znovu len alibizmus deb1lneho potkana fica...

18.03.2017 | Roman Kanala

To si len Fico našlo zásterku, ako to hodiť na niekoho iného. Šesť HZDS-pozitívnych súčiastok v chorom prvku, vrátane predsedníčky, je dosť na to, aby to stopili.

24.03.2017 | Jirko

Stači dodržovať ústavu. Právomoc na udelenie amnesie nie je dolegovaná na zastupujúceho prezidenta! US SR o tom mal informovať už pri jeho udelení. Terz je len cirkus politikov!!!!!