Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prečo má Harabin len dve percentá, keď ho za prezidenta chcelo až 14 percent voličov

20.01.2020 | Peter Scherhaufer

Diskusia (12 reakcií) Pravidlá diskusie

20.01.2020 | al0

nic sa nedeje, ved on je schopny VY-HRAT aj ked ziska len pol percenta

20.01.2020 | Acla

SARKAZMUS "ON"

Lebo iba 2% jeho voličov si všimlo, že vlastne nevyhral voľby o post prezidenta SR.
Ostatní i naďalej zdieľajú jeho názor, že je víťazom volieb o post prezidenta SR, a teda ho "nemusia" voliť ešte aj za "víťaza volieb do NR SR", t.j. za poslanca NR SR. :-))))))

SARKAZMUS "OFF"

20.01.2020 | Ivan475

ale tak tie 2% voličov mu prispeli na kampaň za pár desiatok miliónov, či to synove úspory na to dal? :D

21.01.2020 | EuroSMS

Otazka znie opacne: 2% zodpovedaju potencialu, ale kto predstavuje 14% v prezidentskych volbach?

21.01.2020 | maugli2

Harabín nemá žiadne zásluhy z predchádzajúcej činnosti v kladnom slova zmysle (skôr opačne, má nemalý podiel na zdevastovanom súdnictve), nie je schopný sa ani zrozumiteľne vyjadrovať. Že nie je schopný nič vyriešiť, o tom nepochybuje snáď nikto. Prečo by ho teda chceli ľudia voliť? Aj 2% odhadov sú podľa mňa velmi optimistické.

22.01.2020 | peby2015

Tiez si myslim, aj keby som o Harabinovi nevedel nic, uz len jeho prejav vyvolava otazniky..ale ked vezmeme prezidentske volby v CR tak Harabin je este kral

21.01.2020 | temp

pointa zostava, ze v prezident volbach dostal 14%

21.01.2020 | marfin

o com sa tu bavime, 2% je predsa zjavna somarina, ci sa nam to paci, alebo nie
zacinam vazne pochybovať o vypovedacej schopnosti prieskumov

21.01.2020 | fedormaker

Beblavý mal správny úmysel, jeho realizácia však bude možná až po voľbách samotných. Z pochopiteľných dôvodov. Voľby ukážu, do akej miery sa široká ponuka možností voliť pravicové strany prejaví na vyššej volebnej účasti, do akej miery teda získa voličov naviac, prvovoličov alebo tých pasívnych či rezignovaných a nespôsobí len prelievanie stabilnej masy voličov zo strany do strany. Voľby potvrdia alebo poprú principiálnu opodstatnenosť vzniku strán. A to na ľavej i pravej palube.

21.01.2020 | equilibriums

Som zvedavý na všetkých tých, ako budú obhajovať všetky tie prieskumy po tom, čo sa ukážu diametrálne odlišné reálne výsledky voči naozajstným prieskumom, tak ako to už bolo. Vieme ako fungujú prieskumy po štatistickej stránke. Vieme aj ako fungujú po ekonomickej stránke, že sú na objednávku. Ako povedal niekto slávny "Dajte mi výsledky, a ja Vám spravím štatistiku.".

06.02.2020 | king01

Presne tak, tie prieskumy si môžu dat tak.... KDH sa určite nedostane, SAS tiež môže mať pod 5 percent, z opozície som dávno hovoril ze Matovic bude mať najviac, Za ľudí nesrandujte agentúry že vyše 10 % ti ste na smiech co robia prieskumy tak ísť Ps spolu max 7 percent... A strana Vlasť nad 5 bude mať, lebo SNS klesá a asi sa tiež nedostane a tie hlasy práve pôjdu a Vlasti

21.01.2020 | equilibriums

Nikdy som nepočul nahrávku medzi Harabinom a Sadikim (prepis Vám spravím aký chcete za 5 minút, aj medzi Vašou ženou a mnou), ale zato počul a videl som nahrávku medzi Kočnerom a Sulíkom, resp. priznanie Matoviča o kávičkovaní s Kočnerom.