Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prečo sa Gašpar vrátil ako otočnými dverami? Europoslanci to nechápu

18.09.2018 | TASR

Diskusia (14 reakcií) Pravidlá diskusie

19.09.2018 | Roman Kanala

Ak by boli trestne odsúdení v trestnom konaní, tak by šli do basy. Ak sú podozriví z trestnej činnosti, v politike by v slobodnom svete skončili.

Nie však na Zlodejsku, kde je normálne mať v politických funkciách zločincov, ktorým sa podarilo paralyzovať justíciu a vyhnúť sa tak spravodlivému trestu. V očiach západných europoslancov je to niečo nepredstaviteľné. Tam sa kalibašteri pakujú sami a netreba ich vykopávať.

19.09.2018 | olivertwist

to je skutočne nepochopiteľlé, že tupé OVCE si opakovane volia tých, čo ich roky okrádajú !?!

19.09.2018 | Roman Kanala

V Rožňave je jeden Babič. Je to ten istý Babič, ktorý občas sedel v parlamente ako náhradník za Smer. Štátny úradník, ako o sebe hrdo píše, ešte od 70-tych rokov. Keď ho nezvolili ani v meste, ani do parlamentu, ustanovil sa guvernérom okresu. Hovorí sa tomu predseda ONV či tak nejak.

S Grečkovou rozkradol Gemerský sociálny podnik, nikomu sa nič nestalo, aby nemusel do basy aj on. Čierne stavby a pytliačenie na Plešiveckej planine sa mu prepiekli beztrestne. V meste je známy ako "súkromná personálna agentúra". V krčme Biela sliepka na námestí úraduje verejne, na drzovku. V rade stoja "uchádzači o prácu". Čo vieš robiť? Vieš s papiermi? Tak budeš referent. Štátna správa, pošta, nemocnica, starobinec, všade sú "jeho nájomníci". Za pracovné miesto sa platí nájomné. Okresný prokurátor o všetkom vie a nielenže nekoná, on to ututláva. Zločinný inštitucionálny monolit. Nepriestreľná hradba zločinu.

A teraz prichádzame k jadru problému. Čo myslíte, koľkí z týchto spolupáchateľov budú voliť Smer a Babiča? Koľkí z ich rodinných príslušníkov? Ďalšia otázka: zadarmisti vo vlakoch sú spolupáchatelia pri rozkrádaní železníc. Koľkí z nich budú voliť Fico? Dvojnásobné vianočné dôchodky. Pohroma pre štátny rozpočet, ale vyzerá to pekne. Koľkí dôchodci budú voliť Fico? Ako vo Frúzistane, kedysi hrdej a bohatej krajine - odkedy sa tam v 70-tych rokoch dostali k moci socialisti, každý je poberateľom nejakej dávky, alebo aj viacerých. A všetci tí budú voliť socialistov.

19.09.2018 | PeterKN

Výborný príspevok,úplne súhlasím.

19.09.2018 | Emasculate

„Celkový dojem je takýto: slovenská spoločnosť, demokracia a atribúty právneho štátu sú veľmi silné, pevné. Sú ľudia, vo vláde či činných orgánov, ktorí sú odhodlaní, aby vytvorili také spravovanie štátu, ktoré je transparentné,“ povedala europoslankyňa.

Tupa krava je zjavne zorientovana.

20.09.2018 | Andrej_sk

Tupym je tu niekto iny, nazval by som ho bulom, lebo sa vyjadruje ako bulo z Hornej Dolnej. Spoznal si sa dufam.
Po prve, je to preklad, po slovensky iste nehovorila.
Po druhe, aj v slovencine je to korektne napisane, lebo to znamena "su ludia vo vlade,....", co znamena "vyskytuju sa ..".
Po tretie, europoslanci nemaju realnu moc a preto asi nemalo vyznam, aby pred celou Europou na plnu hubu povedali to, co si o slovenskych politikoch myslia a o Slovakoch, ktori takychto politikov volia. Hovori sa tomu diplomacia, ale to je uz mimo tvoj inteligencny sovinisticky level.
Po piate, ak by na plnu hubu povedali, co si o tomto tu myslia, skakal by si tu ako prvy a nadaval, ze co si to dovoluju.

https://euractiv.sk...