Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pred parlamentom bude protest, usporiadatelia žiadajú predčasné voľby

26.03.2018, 12:11 | TREND.sk

Cieľom pondelňajšieho protestu pred parlamentom je udržať tlak na novovymenovanú koalíciu. Najférovejším riešením situácie sú podľa nich predčasné voľby. Zhromaždenie nezastrešuje iniciatíva Za slušné Slovensko ani študenti, ktorí stáli za piatkovým Tichým pochodom.

  • Tlačiť
  • 0

Poslanci v pondelok pokračujú v rozprave o vyslovení dôvery novej vláde, ktorú organizátori považujú za „prezlečenú“. Preto žiadajú, aby ju poslanci nepodporili.

Ak by Peter Pellegrini dôveru parlamentu získal, vyzývajú na zber podpisov pod petíciu za referendum o predčasných voľbách. Účastníkov vyzývajú na to, aby sa zdržali násilností.

Neprehliadnite

Na pódiu má vystúpiť Táňa Pauhofová s listom od rodín zavraždených Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, ako aj zástupcovia iniciatív Hnevám sa a Nedôverujem.sk. Účasť na Facebooku prisľúbilo 1,6 tisíca ľudí, ďalšie tisíce o ňu majú záujem.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy Dôvera, parlament, protest, vláda

Diskusia (0 reakcií)