Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Predčasná kampaň koalície za naše peniaze

08.06.2018 | Zuzana Kollárová

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

08.06.2018 | lepardu

A čo čakáte od birmovanca či od Pelleho-robia to už dlhé roky: kradnutie zakrývajú za balíčky, ktoré si zaplatíme a pri voľbách im za to poďakujeme tým, že im to tam hodíme. Sme proste blbá Slovač.

09.06.2018 | jannys

Fico včera v Rádiu Expres - video: https://www.youtube...

08.06.2018 | Juraj Mašláni

Presné a výstižné. Ľudom sa v priemere síce zvyšujú príjmy, ale nie natoľko, aby sa zaobišli bez hypotéky, ktorú budú splácať niekoľko desaťročí, aby si zaplatili kvalitnú zdravotnú starostlivosť pre seba a svoju rodinu a aby zabezpečili pre svoje deti dnes už nevyhnutné kvalitné vzdelávanie (vačšinou v zahraničí).

Namiesto systémových riešení a zásadných reforiem školstva, zdravotníctva a sociálnej sféry, ktorá stále produkuje otrasné percentá ľudí, živoriacich v sociálnej núdzi, Fico rozdáva lízatka za peniaze daňových poplatníkov a sčasti zamestnávateľov a verí, že ho to udrží pri moci.

09.06.2018 | @@@

a ako si to predstavuješ ako by si to riešil ???....nie je to čo pišeš len utopia a iluzia ktoru si si sam vytvoril ???

09.06.2018 | muchomuurka

@ Juraj Mašláni má pravdu. Ak sa investuje do školstva a vedy so špičkovým výskumom, tak na staré kolená už budeme svedkami založenia firiem, ktoré vygenerované patentny komerčne využijú. Ako to robia Nemci, Švajčiari, Američania a pod. Momentálne má SR isté vyhliadky akurát tak na národný chudobinec. Terajšie politické špičky sa upracú do svojich sídiel za hranicami v rozvinutých krajinách, nejakú svoju budúcnosť majú, o to čo bude so slovákmi o 40 rokov sa nestarajú, iba o volebné preferencie. Veď už zariadili miliardový dlh na 50 rokov, z neho asi uhradia tie nemožné "zvyšovania úrovne". Už aby bol nejaký zákon o hmotnej zodpovednosti, sedeli by všetci do jedného. V novembrových komunálkach si musia vypiť kalich horkosti do dna. Ak sa tejto verbeže mestá/obce nezbavia, bude zle než horšie.

12.06.2018 | PeterKN

Muchomuurka,
Pravdivý príspevok,akurát tú hmotnú zodpovednosť si na seba nikdy nenašijú...

09.06.2018 | jannys

Tí, ktorí budú splácať túto kampaň budú plakať...