Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prekazili ruský hackerský útok na Organizáciu pre zákaz chemických zbraní

04.10.2018 | TASR

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

04.10.2018 | Roman Kanala

Rusi hackli aj laboratórium, kde Švajčiari dokázali prítomnosť nového čoku vo vzorkách zo Salisbury. Novinári nič viac nezistili, všetko je prikryté tajomstvom. Rusi hackli aj počítače na polytechnike v Lausanne, ktoré boli dobre zabezpečené. Sú to machri, ale nerobili to zvonku. Boli prítomní na sieti školy cez WiFi.

05.10.2018 | HlasNaHlas

Keby Rusi nemali špiónov, "kde by pak byl sovětský výzkum?", pýtajú sa agenta 007 vo filme.

05.10.2018 | HlasNaHlas

Tá ruská banda v štátnom aparáte a priľahlých mafiách nevie robiť nič iné ako rozkladať špionážou a dezinformáciou normálne žijúce spoločnosti - implantovať do nich mafisticko-leninské vzťahy, demagógiu, korupciu a rozkrádanie všetkého, že nie je prizvárané, a potom to dopadá tak ako na Kube, alebo vo Venezuele. Je (ruská banda) ako nosič víru - choroby, ktorá je schopná zničiť celý organizmus za niekoľko desaťročí.
Keďže Slovač je tomuto mysleniu naklonená, resp. je ním dobre nakazená, tak tu môže vládnuť SMER, SNS, v parlamente môžu byť fašisti atď. Ak ruské skazené myslenie bude prostredníctvom týchto strán a ruských tajných služieb pôsobiť na tento národ príliš dlho, dostaneme sa mentálne tam, kde sme boli v roku 1953. Na Západ sa budeme pozerať ako na nepriateľa, ako to už na fórach trendu mnohí prezentujú a bude požadovať "oslobodenie" od "nadvlády" EÚ.
S Rusmi už len budeme slobodní, tak ako zajačik v medveďovej papuli!