Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prezidentka Zuzana Čaputová bude mať vlastnú diskusnú reláciu z paláca

23.02.2020, 10:15 | TREND.sk | TASR

Hlava štátu na svojom facebookovom profile avizovala, že spúšťa sériu diskusií. Prvý záznam relácie s názvom Rozhovory z Prezidentského paláca, zverejnila na svojom profile v nedeľu popoludní.

  • Tlačiť
  • 27

„Prezidentský palác by som chcela symbolicky otvoriť dialógu o aktuálnych témach. Rozhovorom, ktoré budú vecné a kultivované a želám si, aby sme odpovede hľadali spoločne,“ píše prezidentka na svojom Facebooku.

Neprehliadnite

Na jej profile je zverejnený prvý záznam z diskusie o predvolebnej atmosfére na Slovensku a o tom, „aká dôležitá je pre našu spoločnosť dôvera“.

Aktualizované o 15:50: V Prezidentskom paláci majú diskutovať odborníci a aktívni angažovaní ľudia, „ktorých názor a cenné skúsenosti by sme mali poznať“.

V publiku budú zároveň prítomní ľudia, ktorých sa téma bezprostredne dotýka a ktorí sa tiež budú môcť zapojiť do diskusie. Témou prvej zo série diskusií bola predvolebná atmosféra na Slovensku.

Spolu s prezidentkou diskutovali Jakub Jošt, ktorý sa ujal úlohy moderátora, novinár Filip Struhárik, psychológ Dušan Ondrušek a reportér Andrej Bán. Do diskusie za zapojili aj študenti Gymnázia Ladislava Sáru v Bratislave a Katedry žurnalistiky Filozofickej fakulty Univerzity Komenského.

  • Tlačiť
  • 27

Tagy Zuzana Čaputová