Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Prišla liečiť, niektorí si ju mýlia s prostitútkou. Ako sa u nás žije Thajčanke

08.06.2019 | Kristína Debnárová

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

09.06.2019 | Julo 2018

Super článok . Je pravdou že cítite " odstup " pri stretnutiach v cudzine , ale ak ste slušný a dokážete akceptovať rozdiely v myslení ( netreba sa prispôsobiť ale len a len tolerovať ) tak sa predsudky stratia. To viem podľa mojich thajských svokrovcov.
Je len na škodu, že zákony sú postavené tak , že tí čo prídu bez dokladov , vzdelaním len podľa ich slov, bez jediného centu majú viac práv a jednoduchšie vybavenie povolenia dokonca aj s finančným príspevkom ako rodinný príslušník, ktorý musí doložiť" kopy papierov " s pečiatkami, prekladmi do slovenčiny , doložiť že je na slovenské pomery " bohatý " a čakať . Ak sa nebodaj pracovník " zle vyspí " tak stačí jednoduché nie a aj to bez vysvetlenia . V dnešnej dobe kedy ľudia viac cestujú sú " exotické " vzťahy normálnou záležitosťou a nejde len o " dostať sa do EU a žiť bezpracne na úkor obyvateľstva .

09.06.2019 | Emasculate

Skus si precitat co si napisal. Ak su vztahy ‘exoticke’, potom su asi sotva zaroven ‘normalnou zalezitostou’.

09.06.2019 | Julo 2018

Ak nevieš čo znamenajú slová v uvodzovkách , tak je tvoja odpoveď v poriadku.

09.06.2019 | Emasculate

“krajiny, v ktorej si multikulturalizmus, integrácia migrantov či náboženská rôznorodosť ešte stále nenašli svoje miesto”

Ak autorke tak hrozne k stastiu chyba znasilnenie, geta, drogy, rozdelena spolocnost a permanentna hrozba teroristickeho utoku, v dnesnej dobe sa vsetky tieto potreby daju pokryt 20 eurovou letenkou z ryan airu.

Z trendu odisiel kto mohol, a potom tam beru taketo tupelá.

09.06.2019 | Julo 2018

Autorka s v jednej vete spojila s " moderným pohľadom " a napísala to ako to napísala. Možno to musela tam mať aby vôbec ten článok zverejnili . Treba si uvedomiť kto vlastní médiá a tak aj určuje čo sa smie a čo musí ( ale to bolo predsa aj za socializmu a každému to vadilo ) . V podstate jej nešlo o riadenú nekontrolovateľnú migráciu a akési miešanie kultúr, ale len o toleranciu niekoho , kto je z inej krajiny a inej kultúry. O náboženstve nehovorím , lebo všetky náboženstvá len rozosievali nenávisť, vraždili a kradli. Žiadali absolútnu oddanosť a poslušnosť. Budhizmus je náboženstvom len v našom ponímaní, ale v skutočnosti je to len a len životná filozofia bez žiadania poslušnosti a vraždenia v mene nejakého vymysleného " boha " ktorého si každý nazýva ako chce ( islam, židia aj kresťania ) .
Ty by si sa mal zamyslieť na tým čo si napísal .

10.06.2019 | Brano L.

A čo keď tá novinárka tomu aj verí. Vedel by si to prijať v svojom mentálnom svete?

10.06.2019 | peterval

Aziatky sú najlepšie ženy na svete pre rodinu. Samozrejme, slováci majú skreslenú predstavu, ktorú živia médiá či niektorí "turisti", ktorí prídu do Ázie do bordelu. Skutočná Ázia je úplne iná. Rodina má v Ázii veľmi silné putá, a aj preto sú aziatky vynikajúce manželky. Ak slovák chce aziatku, nemáme ich tu veľa, treba ísť do Ázie, ovšem medzi normálnych ludí, nie do baru. Ani na slovensku si manželky nehľadáme medzi striptérkami z baru. V Ázii to platí rovnako.