Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Kuciakova vražda: Zsuzsová si vo výpovediach odporuje. Kočner hovoriť odmietol

13.01.2020 | Peter Kapitán

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

13.01.2020 | equilibriums

Pre tých čo sú za trest smrti, tak by mali mať na pamäti, že:

Justícia je inštitúcia, ktorá je riadená ľuďmi, aj tam sa môžu robiť chyby, pochybenia, mainpulácie... Ak niekoho zavriete neprávom na doživotie, viete ho odškodniť aspoň finančne, ak sa po rokoch ukáže, že bol odsúdený nespravodlivo (už také prípady boli). Ale keď niekoho neprávom zabijete, už mu život nevrátite.

13.01.2020 | equilibriums

A radšej zločinca zavrieť na doživotie a zapriahnuť ho do celoživotnej tvrdej práce, ako keby sme mu to mali uľahčiť nejakým trestom smrti.

13.01.2020 | zajo-

Ostré reakcie politikov na súd v prípade popravy Kuciaka: Kiska to povedal na plné ústa, toto Fica zabolí:

https://www.cas.sk/...

13.01.2020 | Darija

Som rada, že tento súdny proces sa koná aj pod dohľadom zahraničných novinárov, ktorí sa akreditovali. Tým pádom sa slovenská justícia bude musieť sakramensky dobre pripraviť na každé jedno pojednávanie, dobre si premyslieť každé jedno slovo, ktoré vypustí do éteru, čo bolo doteraz s predpripravenými rozsudkami, takmer nepotrebné.

Tiež dúfam, že ich tento proces konečne naučí, kde je ich miesto. Čo to skutočne znamená mať moc vyniesť nad životom človeka rozsudok. Nepriestreľne, obhájiteľne, spravodlivo.

13.01.2020 | HitMe

Naivne

13.01.2020 | chronos88sk

Jak naivne, slovac slape najlepsie ked.ma nad sebou cudzi bic...historicky dokazane!