Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Profil Kaliňáka: Aký bol najlepší minister vnútra podľa Smeru

12.03.2018 | Xénia Makarová

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

12.03.2018 | upuludmila

Veľmi si vážim pána Kaliňaka. Všetko čo ste tu popísali je len poprekrúcané a vymyslené. Bol to najlepší minister obrany v rámci celej Európy. Budeme na neho spomínať ako na prvú veľko obeť bezcharakternej politiky opozície a niektorých novinárov. Prečo sa Vaša redakcia nevenuje daňovým podvodníkom, ktorých daňové podvody boli preukázané, ako napríklad prezidentovi republiky a MatovičovI.

12.03.2018 | didinko

Mám rád tento typ humoru. A ešte aj tú čerešničku na torte v podobe "minister obrany"... Keď už chce lúza pridať do diskusie príspevok, aspoň by si mohla overiť fakty. Ale tie na modrom koníkovi akosi chýbajú.

12.03.2018 | Andrej_sk

Chcela si napisat, ze ktorych danove priznania sa akoby zazrakom objavili v Kalinakovej ruke. Tak isto ako zdravotne katy. Ano mas pravdu, na toto sa nesmie zabudnut, Do clanku by teda redakcia este mala dopisat - zneuzivanie svojej funkcie na prezradzanie udajov z danoveho uradu a zo zdravotnej dokumentacie.

12.03.2018 | c3b2a1

tak si treba najst dobre hrubu stenu a tu svoju deb1lnu hlavicku si o nu dobre obuchat. a podla moznosti tak, ze z toho nasledne zdochnes. o co menej bude deb1lnych mrzakov ako ty na svete o to lepsie...

12.03.2018 | oko

to bol urcite humor. ako minister obrany bol urcite uspesny.
slovensku by bolo pomohlo, keby to v jeho pripade bolo obdobne aj s vnutrom.
tam vsak zanechal svoju stopu (a pravu ruku pani Denisu).
bohuzial, naozaj islo o jedneho z najtalentovanejsich ficovych ludi a svoj talent vyuzival naplno. snad ho ale bozie mlyny zomelu rychlejsie, ako to bolo v pripade majskeho, meciara a podobnych.

12.03.2018 | Roman Kanala

Švajčiarska agentúra ATS to kryje správou, ktorú prebrali švajčiarske denníky.

https://www.tdg.ch/...

Neue Zürcher Zeitung má o téme redakčný článok.

https://www.nzz.ch/...