Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Pôjde elektrina hore? Regulátor potvrdil vyššie nákupné ceny

19.09.2019 | Vladimír Maťo

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

20.09.2019 | zajo-

Chudíkove firmy získali dotáciu takmer 11 miliónov: https://presov.korz...

Smerák Chudík kúpil firmu od muža spájaneho s podsvetím. A podniká vedľa Taliana Rodu (Autor: Ján Kuciak): https://finweb.hnon...

(Bývalý prešovský župan Chudík sa popri politike venuje aj alternatívnej energetike. Je spoluvlastníkom firiem 1. FVE HUMENNÉ a 2. FVE HUMENNÉ. Ide o lukratívne fotovoltaické elektrárne.)

Podozrenia z kupovania hlasov:

https://www.aktuali...

https://www.webnovi...

https://www.aktuali...

http://www.teraz.sk...20.09.2019 | chr

Keď som si pozrel vyučtovanie el.energie za minulý rok , tak ma cena energie vôbec nezaujíma. Všetky pevné poplatky , ktoré sa spájajú s jej tranzitom ku môjmu elektromeru , sú dvakrát také. A keď som si pozrel zloženie týchto poplatkou , tak som videl jeden obrovský tunel na všetkých platcov za elektrickú energiu . Je len škoda , že tam nie sú zahrnuté aj poplatky za upratovačky , ktoré distribučnej spoločnosti upratujú kancelárie. Prostredníctvom tejto absurdnej činnosti distribučnej spoločnosti sme nepriamo zdaňovaný viac ako 100% daňou za používanie elektriny , kde elektrina je braná ako príjem jednotlivca . Je to výsmech priamo do očí občanom tohto štátu.

20.09.2019 | Dandyx

elektrina je preto taká drahá a stále rastie jej cena, lebo paradoxne sa platí za "EKO energiu" tým, ktorí majú fotovoltaické elektrárne, idú tam neskutočné prachy.

20.09.2019 | martin33

Prachy idu "nasim ludom" za tu "eko" (solarne elektrarne) aj za tu "brutalne ne-eko" (uholne elektrane).

20.09.2019 | zajo-

Alobal

Doba alobalová:

Prorodinný alobalový balík

A svišť ich potom balil do alobalu 1: https://www.youtube...

A svišť ich potom balil do alobalu 2: https://www.youtube...

Tú vežu na ktorú vyliezli vtedy aktivisti mali celú zabaliť do alobalu ako toto: https://www.youtube...

Koniec doby alobalovej.

Koniec doby alobalovej: https://cynickaoblu...

Právna pomoc: hhttps://cynickaobl...

To nevymyslíš, to je ZDER...

09.10.2019 | Ontro

Ono sa má zdražovať, lenže keď sa tá čiastka rozpočíta na jednotlivé kWH, tak to zase nie je tak šialené. Pretože predsa pokiaľ človek normálne kúri tak jednu sezónu neprepáli o viac ako o jednu MWH, takže ma to necháva celkom chladným. Už som to takto zažil vlani u Slovakia energy a bolo to v otázke vyúčtovania v pohode.

06.11.2019 | Julo 2018

Treba vydržať. prekvapenie príde ak sa rozšíria elektro autá , zakáže vykurovanie VLO a plynom, alebo ako chcú v Nemecku aj drevom a iným odpadom . Potom bude elektrina na úrovni zlata. Ak ide o solárne panely, tak nech to prikážu dať len na budovy a nie na ornej pôde alebo lúkach vytvárať celé plochy ktoré by môhli byť využité aj ekonmickejšie, ale hlavne na poľnohospodársku činnosť.